Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok napközben 7...

Hogy altatjátok napközben 7 hós körüli babátokat?

Figyelt kérdés

Az én babám napközben háromszor 30 vagy 45 percet alszik, de ezt is csak a hintájában vagy a babakocsiban.

(Nála nem működött napközben, hogy leteszem a kiságyába és szépen alszik - bár tudom erre kéne rászoktatni, talán hosszabbakat aludna.)

Ti hogy csináljátok?

Köszönöm a válaszokat.



2013. jún. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

A lányom se tud elaludni ha csak leteszem.

A mai napig a mellemen alszik el.

Nem mondom, hogy örülök neki, de nála más nem vált be.

2013. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Az enyém nagyon változóan alszik. Általában délelőtt és délután is alszik, de van, hogy csak 5 percet, van, hogy 2 órát.

Babakocsiban általában elalszik, de amúgy ha álmos akkor elkezd sírni, és kézben kell altatnom, utána letehetem. Néha úgyis elalszik, ha csak simán lerakom.:)

2013. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Sajnos a kisfiam már nem szopizik, tehát azon nem alszik el, sőt cumizni sem cumizik. Ez a hinta dolog nagyon bevált, de szerintem nemsokára felhúzza magát és nem lesz el benne. Sőt a kiságyát is lassan le kell majd tenni, szóval valamilyen új altatást kell kitalálni..

2013. jún. 4. 10:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, nem én húztam le. :(
2013. jún. 4. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy mikroplüss felnőttpaplanunk, olyan puha mint egy álom, és bármilyen alakra lehet hajtogatni, nekünk azt szereti, olyan mint egy puha fészek, azon elalszik ha leteszem, máshol nem.
2013. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cicin, vagy kézben
2013. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam napközben csak babakocsiban alszik az udvaron, még be sem tudom csempészni mert rögtön felébred. Az apja el tudja altatni itt bent is, de így max fél órát alszik (kint egy-másfél órát délelőtt is és délután is). Egyetlen negatívum hogy kint kell lennem vele (kutya, macska). Ja és már 1 éves. Hóban, szélben, esőben is ki kell vinni, de nem bánom.
2013. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nem hiszem el... Ezek a lepontozó nyomorékok mindenhol ott vannak, bármit ír az ember! Én most mindenkit FELPONTOZOK!!!

2-es

2013. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Fiam ma 8 hónapos.


Az első 1,5 hónapban csak úgy tudott elaludni ha rajtam volt, sétáltam vele stb. aztán ezt meguntam, mert majdnem leszakadt a hátam, és nem akartam/akarom még 1 évesen is cipelni . (éjjel nem kellett ringatni) Ugyanígy voltam a babakocsival. :)


Aztán másnaptól beraktam az ágyába, simogattam stb. 1 hét szenvedés volt, sírás, küzdés és megtanulta.

6 hós korában volt egy kis idő mikor csak úgy aludt el ha kijöttem Tőle, és egyedül maradt.

Már mászik, feláll és mivel ez tök érdekes ezért ismét küzdés az elalvás, de csak nappal. Most megint visszajött a jó öreg simogatás és paskolás, így a saját ágyában elalszik 3-4p alatt. 8,7 kiló Én nem vagyok hajlandó cipelni :) ( kivéve ha valami olyan baja van)


Egyébként dél-fél 1 körül alszik 1órát. Aztán 4körül, és ritkán még fél 7körül. Ezek már csak 40percesek.

Sajnos éjjel 1-2x még felkel, de már nem adok neki mindig enni. (anyatejes egyébként)

2013. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!