Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főtt burgonyát összekeverve...

Főtt burgonyát összekeverve vmivel fagyasztottatok le mint kész bébiételt (magatok főzte)?

Figyelt kérdés
Milyen volt amikor felengedett, mert a krumpli általában szivacsos szokott lenni felengedés után?

2013. jún. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
pont ezért nem szoktam lefagyasztani semmit készen. a nyers zöldségeket és gyümölcsöket megtisztítva, felvágva fagyasztom le, hogy csak főzni kelljen (már amiből nincs itthon mindig, pl krumplit, almát nem) és annyit csinálok, hogy még másnap vagy max harmadnap is tudjak belőle adni neki
2013. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A krumpli kásás lesz, ha lefagyasztod, na meg megbarnul. De próbáld ki, kóstold meg.
2013. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lefagyasztottam krumpli-répát és krumpli-céklát!

Hát, a kukában végezte! :) Nagyon tötty lett. :)

2013. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is erre tippeltem, hát akkor marad a rizs vmivel ha fagyasztani akarok.
2013. jún. 4. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!