Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák! Ez mi?...

Hordozós anyukák! Ez mi? (kép) Ér valamit vagy kuka?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 4. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Sima mezei kenguru.

Kukába vele

2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, kaptam a barátnőmtől, a lakáson belül közlekedtem vele amikor fájt a gyerek hasa. Arra jó volt. Kint még nem próbáltam. Apja vitte le ebben párszor a boltba ami innen pár méterre van, fél éves kora után, mert egyébként babakocsival közlekedtünk. Hosszú távon tuti hátfájást okoz... tapasztalat.
2013. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háát őszintén én nem hordoznék benne. De én kendő és Mei Tai párti vagyok. :/

A kenguruk közt is vannak jobbak, mint ez.. Szóval én tuti nem használnám.

2013. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam még ilyet, kaptuk egyébként. Kendőt használok, de van kengurunk is.
2013. jún. 4. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban, kényelmetlennek tűnik szerintem is. mei tait javaslok helyette. Nézz körül, használtan biztos kedvező áron lehet kapni. Annyival többet érdemes rászánni, főleg, hogy ha használtan veszel, akkor akár értékcsökkenés nélkül adhatod tovább.
2013. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóm van, kukába vele...

Még csak a lakásban se jó, nekem spec 10perc után beszakadt benne a hátam, kendővel Állatkert oda-vissza 2szer, és nem fáj semmim.

Szóval hanyagold, ha elfér vagy visszakérik tedd el, ha nem kuka.

2013. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuka, meitait javaslok én is, mi 3 hónaposan kezdtük, 6 hónapos babámmal még mindig használom, nekünk megérte használtan megvenni.
2013. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!