Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babának, hogy adjátok...

6hónapos babának, hogy adjátok a levesből a zöldségeket, húst?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 8 hónapos volt, villával összenyomkodtam a zöldséget, mert már volt foga. A húst még ilyenkor turmixoltam neki.
2013. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Villával összenyomkodom, a húst apróra vágom. Az ínyével szét tudja majszolni.
2013. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis lével összeturmixolom az egészet (főtt zöldségek, husi, lé), és még így is van hogy nem eszi meg, mert nem elég pépes neki! Babája válogatja, mit eszik meg, az én 8 és fél hónaposom csak a teljes pépeset.
2013. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, nem a levessel kezdtem. Szerintem még korai egy tápszeres babának is, de ez a saját véleményem.
2013. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy sót nem lehet adni 6 hónaposan.
2013. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

6 hónaposan sehogy. Én akkor még nem adtam húst és bizonyos zöldségeket, amik a mi levesünkben vannak. Nem adtam semmilyen fűszert, sót főleg nem.

Külön sótlan vízben főztem meg a zöldségeket, amiket kaphat egy 6 hónapos és kis főzővízzel turmixoltam. Húst kb. 7 és fél hónapos kora után kapott. Azt is sima vízben főztem és turmixoltam. (4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.)

2013. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!