Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem kicsi a babám?

Szerintetek nem kicsi a babám?

Figyelt kérdés
olvastam itt egy kérdést,egy anyuka tette fel,hogy mikor kezdett el a babájuk 74-80-as ruhákat hordani.kicsit meglepődtem a válaszokon.az én lányom 8hós múlt,és nadrágokból 62-68-as jó rá mert a derekáról leesik mind ami 62-nél nagyobb persze a hossza bokavillantós,de legalább rajta marad:(,felsőkből pedig 68-as ,de már a 74-es pólók is jók.Nem kicsi?3500g-al született,51cm-rel.6hósan volt 66cm és 6600g.Lehetséges hogy kisebb mint kellene lennie?
2013. jún. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ez attól is függ, hogy ti szülők mekkorák vagytok. Ha nem vagytok magasak, nagydarabok, nem valószínű, hogy nagynövésű gyereketek lesz. Emiatt ne aggódj, főleg, ha a doki sem mondott semmit a státuszon. Nekünk a 14 hónposunk úgy néz ki, mintha két éves lenne. Kb 85 cm és majdnem 13 kg (fiú), de az apja majdnem 195 cm én sem vagyok alacsony, viszont nagydarab. Rokonunk gyereke 20 hónapos fiú, fél fejjel alacsonyabb a mi gyerekünknél, viszont szülők alacsonyak, vékonyak, nem aggódnak, hogy kicsi a gyerekük. Te se aggódj! Pont jó, ahogy van!
2013. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem vagyunk kicsik mi sem.apukája 183cm én 173cm.és mindketten vékony testalkatúak vagyunk.Apukája volt törpike kicsi korában,lehet genetika.
2013. jún. 5. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet az, az is lehet, hogy később megnyúlik. Ne aggódj tényleg!
2013. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 64 cm volt 7 hónaposan, emellé viszont 7600 gramm volt, tömzsi, de édes. 17-én lesz 8 hónapos, most változott már az alakja, de nem hiszem, hogy túl sokat nyúlt volna.

A lányom ruhái most 62, 68, 74-esek, de akad egy gyönyörű 80-as felső, ami már szűk (sajnos).

Kisfiam 5 éves múlt 112 cm, de akad 86-os rövidnadrág, ami jó rá (nem kinyúlt, csak gumis derekú). Ő mondjuk vékony testalkatú volt mindig, neki is a nadrág hosszával van probléma.

A másik dolog: sógornőmék 1-2 mérettel mindig nagyobb ruhát vesznek a fiuknak, (felhajtják a szárát, ujját, a póló meg lezserebb, mint kéne, de ők így szeretik.

A lényeg: A ruhák méretezésére sose adj,ne foglalkozz vele, hiszen ahány márka, annyiféle nagyság. Illetve minden gyereken másképp mutat.

A lányod megfelelő méretű!

2013. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi is mindketten 180 körüliek vagyunk, a lányom mégis 6 hónaposan 67 cm volt és 6100g, 3000grammal és 52cm-el született, a mai napig vékony testalkatú, nekem így tetszik.
2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!