Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet egy újszülöt...

Szerintetek lehet egy újszülött babának elvonási tünete?

Figyelt kérdés
A barátnőm végig terhesség alatt dohányzott.Én sosem mondtam neki semmit ezzel kapcsolatban úgy gondoltam ő dolga mit csinál.Most 2 hetes a babája de mondja, hogy állandóan sír, alig tudja megnyugtatni.Nem tud szoptatni mert befelé van mindkét bimbója, így teje sincs.Próbálja fejni de nem sok sikerrel.A lényeg, hogy nem lehet hogy a babának nikotin hiánya van és elvonási tünetek miatt sír annyit.Hiszen ha végiggondoljuk végig 38 hét alatt kapta nikotint az anyukája által sajnos, most viszont nem kapja.Kaphatná, ha tudna szopizni....
2013. jún. 5. 11:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Gyönyörű...
2013. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
hihetetlen, hogy ennyi nemnormális van. Én egyébként meg mondtam volna neki, hogy ne cigizzen. Ha ennyi esze nincs, legalább próbáljon már más hatni rá.
2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%

És az ilyeneknek ad a jó isten gyermeket...

Sajnálatos!!

2013. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
Mért ne adna! Senkinek semmi köze hozzá! Egyébként előfordulhat,hogy hiánya van! De lehet csak éhes marad ha nincs sok tejcsi! De gondolom tápszerrel pótolja?
2013. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem se elvonási tünet, kap tápszert a tej mellé?
2013. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
persze, senkinek semmi köze hozzá. Végeredményben ahhoz sem, ha veri. Vagy agyonveri, csak mer' úgy tetszik a kedves anyunak. Az ő gyereke, nemde?
2013. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
Emberek!Nem az volt a kérdező kérdése h miért adott neki a Jóisten gyereket!Szóval kérdésedre válaszolva: igen, simán lehet nikotin hiánya szegény babának!Sírhat egyébként hasfájás miatt is.
2013. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%
így van, nem ez volt a kérdése. Csak mellesleg azt se várja már, hogy az emberek elmennek egy ilyen felvetés mellett, hogy persze rendben van, bagózzon végig, aztán meg gyorsan mondanak rá vmit. Hát nem, bocs.
2013. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy elvonási tünetei vannak. Látott már ilyet a világ. Ugyanúgy kapta a pocakban, mint amennyit anyuka kapott, most meg nem....
2013. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Kerria ***** válasza:
64%

A befelé forduló mellbimbó nem kizáró ok a szoptatásnál. Emiatt javasolnám egy szoptatási tanácsadó felkeresését, ő tud ebben segíteni, ha lehet. Nekem is kevés tejem volt, és sajnos nem tudtak segíteni, de mindent megpróbáltam!


Elvonási tünet sajnos létezhet. Hiszen az anyából táplálkozott, de szerintem akkor most is dohányzik a kedves anyuka, így sajnos kap még belőle a kicsi, csak más formában.


Sokat sír... mikor? Ha délutáni esti órákban, az akkor simán lehet hasfájás is.


Én a helyedben mindenképpen jeleztem volna az Anyukának, hogy terhesség (és szoptatás alatt) semmiféleképpen ne cigizzen, hiszen ugyanúgy, mint a drog, ez is beépül :(

Gondolod most tudsz neki segíteni?

2013. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!