Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bújik ki jobban a fogacska?

Mikor bújik ki jobban a fogacska?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos, néhány napja, jött ki neki alul az első foga. Csak a recék vannak kint, nem is látszik még nagyon, csak mint egy szürke csík. De már érezhető és kopog rajta a kiskanál. Eddig is nagyon szenvedtünk, de most még mindig kínlódik, mennyi idő alatt bújik ki annyira, hogy egy kicsit jobb legyen neki? Tudom, van még 19, de hátha lenne néhány nap pihi. És mennyi idő alatt bújik ki a mellette lévő?
2013. jún. 5. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak elég sokáig tartott.Biztos volt vagy 2 hét mire azt tudtuk rá mondani h ott egy fog.Addig semmi nem látszott csak ahogy te is írtad, egy szürke csík.A második 5 nap elteltével bújt ki.
2013. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A fiam most 8 hónapos,2 hete jött ki a 6. foga de az is még csak most kezdett el igazán látszani.:)
2013. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is látszott egy feketés csík,rés akkor töri át az ínyt azért fáj neki még mindig.

Neki 2 napig látszódott a csík majd kint volt egy csíkban a fogavska,még mindig nincs kint teljesen azóta 3hét eltelt.


Második,dejó nektek már 6foga van :)))

Az en fiam 7,5hónapos 2foga van kint alul

2013. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!