Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadatjátok a nem kötelező...

Ti beadatjátok a nem kötelező oltásokat is?

Figyelt kérdés
Pl ma hallottam hogy a rotavirus elleni 40ezer ft
2013. jún. 5. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én beadattam a koruknak megfelelően minden nem kötelező védőoltást is. Rota, kullancs által terjesztett agyvelő és agyhártya gyulladás ellenit, meningococcus ellenit, nagyfiam kapott bárányhimlő ellen is, és szezononként az influenza ellenit is megkapják.
2013. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak a meningoccosut adattam be.
2013. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is be adattam.a rotát is be akartuk csak sajnos kihányta az elsöt és igy már nem biztoshogy hatott volna a másodikkal együtt, kellett volna egy harmadik is.de igy már 60ezer lett volna ugyhogy azt nem kapta meg.
2013. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van van fertözö osztályon dolgozó gyerekorvos rokonunk.


Ö azt ajánlotta, hogy az összes gyerekbetegségre oltassunk be, még bárányhimlöre is. vagy is olyan oltásra amit nem kell sürün ismételni. A kullancs ellen terjesztettre azt mondta, ha rendszeresen járunk erdöbe, olyan környékre ahol kullancs sürün fordul elö akkor arra is.

Amire nem érdemes szerinte, az az influenza elleni. Ennek sok értelme, nincsen minden évben változnak a törzsek, nem lehet teljesen véddeni, és nem okoz nagy bajt se a szövödménye se maga az influenza. Ez inkább a nagyon beteg , legyengült emebreknél okoz bajt, ezért érdemes idöseknek beoltattni magukat.

2013. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapták meg egyik nemkötelezőt sem. És nem anyagiak miatt.
2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi sem adatjuk be. Nem anyagi okok miatt.
2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Én beadattam a Rotát,a Prevenar-t,a meningococcus ellen is.

Gondolkodom még a bárányhimlőn is.

Amugy meg kit érdekel mennyibe kerül?Ha gyereket vállalsz akkor gondolom nem a semmire,vagyis kell lenni annyi pénznek,hogy őt megóvd a betegségektől,bármennyibe is kerül,hisz ő a legfontosabb!!!

2013. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok Influenza ellen nem akartunk oltatni, de mivel a kisebbik gyermekünk asztmás és vele született hörgőszűkületes, illetve ezek miatt krónikus légcsőhurutos, 2 orvos is azt tanácsolta, hogy oltassuk be ellene, mert neki nagyon komoly problémákat okozna egy ilyen betegség. A nagyot meg megelőzés céljából, nehogy hazahozza az oviból neki.
2013. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is beadattam mindent.
2013. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Èn beoltatnám, párom viszont oltásellenes. Nem tudom meg tudom-e győzni.
2013. jún. 5. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!