Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gyümölcslé vagy...

Szerintetek gyümölcslé vagy tea jobb?

Figyelt kérdés
9 hónaposom kezdettől nem fogadja el a teákat,pedig először azzal próbálkoztam.De mivel nem volt sikere hamar feladtam és gyümölcslevet kap.Tudom,hogy ezek a babáknak való gyümölcslevek nem olyan savasak,de nem lesz baj,hogy mindig csak azt iszik?
2013. jún. 5. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a gyümölcslé. (Bár án alapból csak vizet adtam ilyen idős korukban...)
2013. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiaim se szerették a teákat, de én gyümölcslevet sem nagyon adtam... Vizet kaptak...
2013. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam a vízzel is,de öklendezett tőle.Ha 3 kortyot bele tudtam diktálni az már soknak számított.De lehet,hogy azt is hamar feladtam.
2013. jún. 5. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy, hogy hígítod vízzel a gyümölcslevet. Napról napra mindig egy kicsivel egyre több legyen a víz és kevesebb a gyümölcslé. Majd meglátod, egy idő után már a sima vizet is el fogja fogadni. Jó a gyümölcslé, de azért szomjoltásra jobb a víz, meg amúgy is. Ne igyon mindig édeskés löttyöket, persze kaphat azt is naponta egy keveset, de jó lenne, ha inkább vizet inna.
2013. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!