Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, nincs még foga, de mostanában fogzik elég rendesen. A feneke is tiszta kiütéses volt, de az már kezd rendbe jönni...erre most meg a hasán és az arcán is kiütések jöttek elő, de inkább olyan, mint ami újszülött korában volt az arcán. Háziorvosunk nem javasolt semmi kezelést, de amint hazaértünk egyre erősebb lett a hasán is és arcán is. Persze mindenre gondoltam már, hátha ti tudtok segíteni vagy ötletet adni. Beszéltem védőnővel, holnapig várunk és ha nem múlik , megyünk vissza. Mégis addig hátha tudtok hasonló esetről beszámolni vagy vmire felhívni a figyelmet stb...

2013. jún. 5. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Új ételt nem adtál neki tegnap/ma?
2013. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem! Gabonapépből mindig ugyanazt eszi. Már gondoltam joghurtra, tejtermékre, de már azt is régóta (kb 1 hónapja) ettük és most jött elő. Ami új, az a mosóporunk ill. gél. Eddig Persil sensitive-t használtunk, most pedig Dreft Sensitive Baby-t.

az lehet? Bár az arca nem érintkezik ruhával.

2013. jún. 5. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahogy csak ráadod a ruhát.
2013. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tejfehérje allergia simán jelentkezhet egy hónappal később...
2013. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából arra csak amiatt nem gondoltam, mert tápszeres és nem HA tápszert iszik. De lehetséges. lehet egy vérvétel több mindent mondana
2013. jún. 5. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem számít. A tápszerben módosítva vannak azok a fehérjék.

A vérvétellel kapcsolatban nem akarlak kiábrándítani, de 10 hónaposan (és jóval később sem) mutat semmit.

Ki kell próbálni. Megvonod a tejterméket és amikor tünetmentes lesz, újra kipróbálod...

2013. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Lehet ezt kipróbáljuk. És likvidálom az új mosógélt is.
2013. jún. 5. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!