Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatársak:-) Hogyan telik...

Anyatársak:-) Hogyan telik egy napotok 5 hónapos babával? Van napirendetek? Leírnátok? Mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
És minden ezzel kapcsolatos dolog:-)

2013. jún. 5. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a kislányom. Reggel 5-6 körül ébred. Valamikor kiveszem az ágyból berakom a mi ágyunkba és még alszik egy kicsit, valamikor csöndben elvan az ágyában. 7 körül tápszert kap, felöltöztetem, játszik egy kicsit és visszaalszik. 9 fél 10 körül ébred és kap egy kis gyümit tízóraira. Utána általában elmegyünk bevásárolni, sétálni. 12 kor ebédre kap főzeléket. Ha kitudtam eléggé fárasztani délelőtt akkor alszik egy két órát. 4 órakor uzsira kap tejpépet, valamivel sűrített gyümit. Aztán amikor apa hazajött a meloból elmegyünk vele is sétálni. 7kor fürdés, fél 8kor tápot kap és alszik reggelig. Néha megébred cumi miatt, de berakom neki és alszik tovább.
2013. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 11.-én tölti az 5 hónapot.

Már van napirend.Reggel 10kor kelünk,aztán játék.

12kor alszik 30 percet,ébred,játszunk ismét.

2-3 körül megint alszik 30 percet,ébred játék megint.

4-5 körül megint alszik 30 percet és ennyi.

Csak anyatejes még,de már kóstoltatom.Almát,krumplit eszik,szereti.Jelenleg 68 cm és 6500 g.

Már forog minden irányba,hasról-hátra és vissza.

2 napja már kúszik is előre,és 2 kis foga bújik alul.

Nagyon mosolygós baba,szeret játszani a kis szőnyegén.

Nálatok hogy van?

2013. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én fiam 14-én lesz 5 hónapos.72 cm és 8200 gramm.

Reggel 6-7 között kel.Odavesszük magunkhoz és egy jó félórát eljátszunk 3-an. Aztán átöltözés cici játék.Vagy egyedül vagy velem.Attól függ milyen hangulatban van.Fél 10 10 körül alszik egy fél órát.Ha felkelt megint játszunk aztán cicizik. ' körül szokott aludni egy nagyobbat 2 órát,ha jó idő van kint ha nincs bent.Felkel cici játék.Aztán megint cicizik. Utána vagy sétálunk vagy bent teszünk veszünk.Ha úgy adódik alszik még egy fél órát.Az jó akkor nyugis a fürdés:-)7 körül fürdik cici és alvás.Éjjel még 1*2* ébred enni.Ö még sok mindent nem csinál hátról hasra fordul,tárgyakat tesz egyik kezéből a másikba és próbál kukacozni:)

2013. jún. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!