Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Tápszert kiadnak recept...

SOS! Tápszert kiadnak recept nélkül 3 hónapos babának? Ha igen, mit kérjünk?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elkezdett apadni a tejem. Az esti fejésnél alig 10 mlt tudtam csak kiszedni. Fiam itt ordít, mellre tenni már nem tudom, pár szívás után kiköpi, majd tátog és sír. Mit csináljak? Hasa nem fáj, kap Coliefet, kakát is kinyomtuk már belőle, ma nem ettem semmi puffasztót se tejterméket.
2013. jún. 5. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Gyógyszertárban nem adnak ki recept nélkül, a Tescoban akármilyet meg tudsz venni, kb., 3x annyiért, de recept nélkül.
2013. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy nem tudsz fejni, még nem azt jelenti, hogy nincs elég tejed.

3 hónaposan van növekedési ugrás, tehát lehet hogy többet igényel a baba, de ha gyakran mellre teszed, akkor 2-3 nap alatt beáll a megnövekedett mennyiség. Ellenben ha most tápszerezni kezded, akkor az a tejed további csökkenéséhez vezethet.

2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Mi már vettünk párszor gyógyszertárban és gond nélkül adtak.Viszont 2500ft alatt nem kapsz.Szerintem előbb mindenképp HA tápszert vegyél.
2013. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%

tedd a melledre, tedd rá, ha ráharap, szívja csak még ha ordít is közben

semmiképp ne adj neki tápszert

szoptasd egész éjjel és ne görcsölj

mi az, h kinyomtátok belőle a kakát, hogy???

2013. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tesco? Sose jutott volna eszembe, köszönöm! HA-s is van? Vagy az csak újszülötteknek kell? Sose néztem utána a témának, csak kapkodok most.
2013. jún. 5. 21:34
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

3000 Ft körül van recept nélkül, minden gond nélkül kiadják!!!

Pl. Milupa Milumil Optima Start HA. Az enyém ilyet eszik, hipoallergén tápszer. Ajánlani tudom.

2013. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

Nehogy elkezdd most tápszerezni, mert akkor búcsút inthetsz a tejednek pár héten, hónapon belül!

Természetes, hogy nincs mindig egyformán tej, éjszakára amúgy is kevesebb, a 3 hónapos növekedési ugrásnál meg természetes, ha nem elég neki a tej, ezért kell most még gyakrabban mellre tenni, hogy több termelődjön.

Emiatt nem fog éhenhalni, csak jót teszel vele, ha mellre teszed amikor csak lehet, vagy ha végképp nem akarja szopni, akkor te fejd nagyon gyakran.

2013. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Adnak gyogyoban is. Mond h mekkora a baba és olyat adnak amilyen kell. De tény h tacskoba is van.
2013. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A növekedése ugrásról tudok, ezért nem görcsöltem eddig, de most már megijedtem, annyira nem akar még ráharapni sem lassan csak sír, csapkod és tekereg. A kinyomás alatt masszírozást, lábfeltolást értek természetesen, semmi erőszakot.
2013. jún. 5. 21:41
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy most van a növekedési ugrása amúgy, nem kér gyakrabban, sőt, egyre gyorsabban vègez a szopizással.
2013. jún. 5. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!