Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának ebédre elég...

9 hónapos babának ebédre elég 1 üveg bébiétel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit adj, amennyit megeszik. Van jóevő és kevésbé jó evő baba. Az én kisfiam 5,5 hónaposan megevett egy üveggel, de ő szopizni is rengeteget szopizott, szóval elég kis zabagép :).
2013. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd a baba eldönt, hogy mennyi kell neki! Ne aggódj, annyit eszik, amennyivel jóllakik!
2013. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én babámnak elég, a 8 hónaposoknak való bébiétel bőven elég, de a 6 hós mennyiség is.

Amúgy ő sokkal többet is megbírna enni, a dupláját is, de csak egy üveggel adok neki, utána szépn alszik 2-2,5 órát, illetve mikor kel sem éhes egyből, szóval elég neki, biztos jól lakik.


de babája válogatja

2013. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 9,5 hónapos van amikor csak a felét de előfordul,hogy kérne még attól függ milyen napja van :) Én úgy szoktam hogy egy 2 kanálnyit mindig meghagyok, megitatom megtörlöm a száját és utána megkínálom azzal a 2 kanálnyival ha elfogadja akkor adok még neki mert éhes de ha fintorog rá akkor tudom, hogy biztos jól lakott :)
2013. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!