Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni 1 éves baba...

Érdemes megvenni 1 éves baba szülinapjára a Little Tikes bébitornázót, vagy a F. P tanulóasztalt? Vagy inkább másban gondolkodjunk?

Figyelt kérdés
...még valamilyen triciklire gondoltam,de nem tudom melyik lenne jó.
2013. jún. 6. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

1 évesnek már nem kell bébitornázó, mozog az már anélkül is eleget. A tanulóasztal is kevés már neki szerintem, a tricikli a legjobb ötlet, olyat ami kormányozható a tolókarral. Pl:

[link]

2013. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
...hát igen sejtettem én,csak kellett a megerősítés!köszi!
2013. jún. 6. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A bébitornázó semmiképpen nem 1 évesnek való. A tanulóasztalka még talán. De inkább a tricikli. Mi azt vettünk.
2013. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból: szerintem is kicsit elkéstetek ezekkel a játékokkal, viszont a tricikli szerintem nagyon korai. Én lehet, hogy egy használt, de ezerféle gombos tanulóasztalt vennék. Little Tikes bébitornázónk van (későn vettük) és alig pár gomb van rajta nyomkodni.
2013. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 évesnek korai a tricikli szerintem is. Inkább vmi tanuló asztalt választanék én is, lehetőleg minél több gombbal, hanggal, meg villogó akármivel. Múltkor láttam a Tescoban falra szerelhető fürdőszobai buborékfújó gépet. Szerintem az is nyerő lenne, de csak 2. ajándéknak. Vagy ezek?

[link]

Vagy Playskool golyópálya-nem találok linket, esetleg Ugribugri kisteknős, annyira dícsérik.

2013. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco tanulóasztal van ( [link] és a fiam 1 évesen szeretett vele játszani. Sőt néha még most is játszik vele, pedig már 2.
2013. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


szerintem a tanulóasztal jó ötlet, a tornáztató egészen piciknek való, 1 évesnek már felesleges.

Vegyél olyan (ne a márkát nézd!), amin sokféle feladat van, finommotorikus mozgást fejleszt (pl. megfogni apró részeket, húzni, kinyit-becsuk stb.), golyópálya van rajta, esetleg énekel valamilyen mondókát- az hasznos.

Mi kétnyelvűek vagyunk, úgyhogy nálunk az is jó volt, hogy ilyen kétnyelvű játékot kerestünk- esetleg ha fontosnak tartod a másik nyelvvel való játékos ismerkedést, akkor választhatsz ilyet.

Szerintem a vtech és a LeapFrog márkák jobbak, mint a Fisher Price, többféle feladat van az asztalkákon is.

Esetleg olyan asztalka, aminek az egyik felén rajzolni-gyurmázni, a másik felén (tüskés) pedig lego duplozni, építőkockázni lehet?

Talán a MOLTO márka ilyen.

A triciklihez szerintem is nagyon kicsike még, azzal ráérsz.

Szép napot:

2013. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.igazából olyan lenne ez a tornázó,hogy van rajta egy rajztábla szerű is,de mind1 akkor,már lemondtam róla.:-)A márka nem érdekel abszolút,viszont szinte az össze F.P. megvan,mert Amerikából tesóm 10-ed áron behozza.(stewardess)majd nézünk neki akkor valamit...hát nem könnyű...:-/
2013. jún. 6. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit vettetek és bevált-e!:)
2013. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!