Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a fiamnak az...

Létezik hogy a fiamnak az alsó két foga után nem a két felső metsző foga hanem a szemfogak bújnak ki?

Figyelt kérdés
Felső két fogánal az ínye piros tiszta véreres neki, viszont a szemfogaknál az ínye alatt teljesen átlátszik a foga ki van fehéredve és be is van dagadva neki.

2013. jún. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A szemfogaknál mindenkinek olyan.

Elsö lányomnál minden fog jött sorba az egyik szemfog 2 évesen jött csak ki, pedig neki is olyan mindjárt kijövös volt.

A második lányomnál viszont a két alsó után a felsö kettesek jöttek ki, és csak utánna jött a felsö egyesek. Akkor úgy nézett ki mint egy vámpír habár nem a szemfogai voltak.

2013. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem a nagyobbnak fent egyszerre jött négy, de szélsők kicsit hamarabb, így egy ideig úgy nézett ki, mint egy kis vámpír.
2013. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
nálunk az az alsó középsők után a felső kettesek jöttek ki. szerintem te is ezt latod.
2013. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, mintha az alsó 2 után a mellette lévők jönnének, mert nagyon fehéredik az ínye és azt masszírozza. Felül én se látok még semmit. Szerintem előfordul, hogy nem a tankönyv szerinti sorrendben jönnek ki.
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!