Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rokonokat, közeli barátokat...

Rokonokat, közeli barátokat mennyi idősen engedtetek újszülött babához látogatóba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2 hetet kértem,hogy ne látogassanak minket,mert összekell rázódnunk.
2013. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én megerősödtem annyira.

Ez minden szülésem után máskor következett be. Egy és négy hét között valamikor.

2013. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gabszem ***** válasza:
100%
hozzánk jöhettek bármikor. de sztem 2-3 hetes volt kb amikor az elsö vendégek jöttek és 6 hetesen vittük először 1 órás autóútra nagymamához.
2013. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim és anyósomék már aznap jöttek hozzánk amikor hazajöttünk.

Ezt természetesnek vettem, mi mondtuk hogy jöhetnek, had élvezzék a nagyszülőszerepet. De persze nem maradtak sokáig.


Egyébként a többi rokonnak-ismerősnek megüzentem hogy 2-3 hétig nem fogadunk látogatókat, mert szoknia kell a babának az új környezetet, erősödnie kell stb.


Mindenki megértette. De ha nem értették volna meg akkor sem érdekelt volna. A kicsi fiam érdekeit tartottam /és tartom a legfontosabbnak.

2013. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szűk kör eljött a kórházba, utána megkértem mindenkit, hogy itthon csak pár hét múlva lehet meglátogatni.
2013. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hét!
2013. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hazajöttünk, jött anyukám és anyósom. Aztán pár nappal később a testvéreime is.


A távolabbi rokonok és a barátok 5-6 hét után jöttek.

2013. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megszültem jöttek anyósomék, anyámék, nagynéném.

Aztán kb 1 hónap után jöttek barátok mindenki más. De mi messze lakunk mindenkitöl, így ha 1 hét után akartak volna jönni is szeretettel vártam volna mindenkit.

2013. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülők egyből jöhettek (a kórházba is mindennap bejöttek),az unokatesómék szintén bejöttek a kórházba,a többi rokon kéthetesen látta először.
2013. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5. nap engedtek ki a kórházból minket, már aznap egy jó barátnőm jött látogatni -úgy volt, hogy a kórházba, de hirtelen kiengedtek, így nem mondtuk neki, hogy forduljon vissza a 350 km-es útjáról :)

másnap és harmadnap letudtunk minden rokont, aki kíváncsi volt. Nem maradtak sokáig, viszont átjáróház volt abban a 2 napban a lakás. Utána viszont kértem a nyugalmat, sürgősségi császárra került sor a 36. héten, volt mit kipihennünk! 4-6 hétig csak magunk voltunk, utána meg már a rossz idő miatt kértem, hogy ne látogassanak minket :) Persze egy-egy ismerős, munkatárs a 6. hét után még megnézett minket.

A mai napig azt mondom, hogy jó volt így: mivel így gyorsan letudtunk mindenkit, és utána "nyugtunk" volt. Ahogy teltek az első hetek, úgy volt egyre "nehezebb" a babával - hasfájások, bukások, kevesebb alvás, stb.

8 hónapos baba anyukája

2013. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!