Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukának mit vigyek ajándékba...

Anyukának mit vigyek ajándékba? Babalátogatóba megyünk, nincs ötletem.

Figyelt kérdés
Apuka pezsgőt kap, a baba pelenkát. De anyukának is szeretnék vinni valamit. Ötlet? Ti minek örülnétek/örültetek?
2013. jún. 6. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csokinak minden mennyiségben.

Meg kisruháknak, babás dolgoknak.

Amiböl mindenki hozott de minek, az a babolaj volt. Már 3 évs a lányom de azóta is áll 3 üveg a szekrénybe, ja és 2 doboz puder is.

Baba fürdetö, pelenka, nedveskendö, azok mind gyorsan fogyó dolgok.

2013. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én finom csokikat kaptam, mondjuk ne alkoholosat vigyel, ha szoptat! Nagyon örültem neki!
2013. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaminek, ami otthon kényeztet: édesség, de csak , ha tudod, hogy nem akar nagyon fogyózni. Esetleg babaújság előfizetés.
2013. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csokit kaptam,de még most sem ettem meg,egyszerűen nem kívánom a mai napig,pedig terhesen rengeteget ettem.Ez a babaújság előfizetés nagyon jó ötlet,én nagyon örültem volna neki!
2013. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg finom tea, gyümölcskosár. És speciel még egy jó cellulitisz elleni testápolónak is örültem volna, ha valaki hozott volna :-) Vagy ilyesmi, attól függ persze mennyire vagytok közeli kapcsolatban, nehogy megsértődjön.
2013. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis rostos üdítők, tápláló ételek, amik segítik a szoptatást. Én megkérdeztem az anyukát, hogy minek örülne, mondta, hogy bármi ami tejserkentő. De pl egy babás újság előfizetésnek nagyon örültem volna :) De én mindennek örültem, amit a babám kapott...kivéve a pelusok. hát kínszenvedés volt elhasználni a "kaki-kifolyós" pelusokat.
2013. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A pelenkát megkérdeztem, szóval olyat viszek, ami jó. :)

De köszi a tippeket, körülnézek!

2013. jún. 6. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Én legjobban egy márkás bonbonnak örültem, amit egyébként nem vennék meg az ára miatt...jól esett a kényeztetés :)

De minden babás holminak nagyon örültem, a nem kozmetikum volt, mert abból sajna a boltiakat sokáig szerettem volna kerülni. Úgyhogy főleg a ruhácskák jöttek be, meg jó ötlet a mintás, vagy névvel hímzett kifogó a babának.

Szerintem az anyukák megelégszenek egy kis bonbonnal, a többi ajándék legyen a babáé..

Bár az újság előfizetés klassz ötlet!

2013. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Gyümölcskosàr,gyümolcslé, esetleg ilyen szépitkezős dolgok-borradil,tusfurdo,ilyenekre gondolok.
2013. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is. Végül összeraktam egy ajándék csomagot anyukának. Tusfürdő, testápoló, egy kis csoki, tea, ilyesmi. :)
2013. jún. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!