Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac és a Sinemil gyakorla...

A Sinlac és a Sinemil gyakorlatilag ugyanaz?

Figyelt kérdés
Eddig sinlacot evett a babám, de most látom a recepten, hogy a gyerekorvos most sinemilt írt fel. A kettő ugyanaz, csak más a gyártó?
2013. jún. 6. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, de ha jól tudom, a Sinemil drágább.

Mi is jártunk így anno, de a kislányomnak amúgy is a Sinlac íze jött be jobban...vagy azt szokta meg.

2013. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb szólj, h a Sinlacot kéred, ha azt szoktátok.
2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz! Volt, hogy nem kaptam sinemilt a gyógyszertárban, így sinlacot vettem helyette.
2013. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szóltam, hogy szeretnék sinlacot íratni, de a recepten Milumil Sinemil áll. Mindegy, remélem, ízleni fog a lányomnak ez is. Van valami különbség ízben, állagban?

2013. jún. 6. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz! A kettőnek nem olyan az íze! A sinemilnek nincs olyan intenzív ize minta sinlacnak! A kisfiamnak és nekem is a sinlac a finomabb. Főleg almával és banánnal nagyon finom.
2013. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom a Sinlacot szereti,a Sinemilt nem:)))
2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végül megette a sinemilt is a babám, úgy láttam, hogy ízlett neki. Megkóstoltam én is, és tényleg nincs olyan intenzív íze, mint a sinlacnak, talán az édesebb is kicsit.

Ahogy a csomagoláson olvastam, összetételük ugyanaz, csak minimális eltérés van köztük.

2013. jún. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!