Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbségű gyerekek...

Kis korkülönbségű gyerekek anyukái, hogy telik egy napotok? Van napirendetek? Szokta bántani a nagyobb a kicsit?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nálad mi számít kis korkülönbségnek?
2013. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk 15 és fél hónap van közöttük.
2013. jún. 6. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nalunk 18honap korkülömbség van a lányaim között.A nagy most 20honapos a kicsi 2honapos.

7kor felkelek,kitakaritok,elkészitem mit fogok főzni.

8,9körül kelnek mind a ketten ,addigra tiszta a lakàs ,addig amig a nagy el nem kezd reggelizni. . .:)elotte a kicsi szopik,aztàn a nagyobbikkal egyszerre reggelizünk.egesz délelott jàtszunk bent,segit megfőzni :) pl hust paniroz a maga modján,adogatja a krumplit amit én puculok,ilyenek. . .Addig a kicsi nézeget,v alszik.aztán délbe nézünk egy bogyo és babocàt vagy barney-t,és elmegy aludni.alszik egy oràt.

Felkel ebédelunk egyutt,kicsi is szopik.ebéd utàn kicsit összepakolunk,és jàtszunk,rajzolunk,kicsivel csörgőzünk-a nagyobbik lobàlja előte a csörit :) aztàn megint eszünk,aztàn olyan 4körül jön apa,és megyünk ki-séta ,jàtszotér,üzlet.fél 7ig kintvagyunk,utànna fürdés.eloszor a kicsi aztàn a nagy.vacsi,és 8kor megy aludni a nagyobbik.kicsi szopizik 8tol,egyfolytàba 9ig,ha nem akkor sir,ugyh ez az este igy telik,9vagy fél 10körül a kicsi is alszik.aztàn összepakolok gyorsan,v nem,akkor marad reggelre,és megyek fürödni,rendberakni magamat.

Nyugott a pici babàm,ugyh szerencsém van.még a kicsi szopik a nagy foz nekem,és etet :) vagy mondokàzunk.

A nagy nembàntja a kicsit egyàltalàn.szeretgeti ,puszilgatja ,mindig jàtszani akar vele,csip csip csokàt,kerekecke gombocskàt meg ilyeneket :) mondjuk nekem a nagyobbik is nyugodt szerencsére,nincs velük gond.

Persze van mikor apa egesz nap nincs itthon,munka miatt,akkor is kb ugyanigy telik a nap,csak nehezebben jutunk ki a levegőre. . .aztàn van amikor a nagy elmegy csavarogni a mamàval,egy hònapba 2x kb.olyankor pihi van :)

2013. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Es nalatok milyen egy átlagos nap?
2013. jún. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szigorú napirend van a nagy miatt. Megvan az etetések ideje is. Mivel nincs segítségem és a nagyot is etetni kell, ezért nagyon fontos, hogy mit mikor csinálunk. Szerencsére nem bántja a kicsit, sőt amikor sír, megsimogatja és beteszi a cumit a szájába. Tünemény :)
2013. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok ,nálunk nemszigorú ez a napirend,érkezünk ahogy érkezünk .pl . vlmikor alvás előtt van ebéd valamikor utánna. A kicsi igény szerint szopizik ,van amikor 4orànként van amikor 2oránként.
2013. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!