Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem kevés 2...

Szerintetek nem kevés 2 évesen ennyi? Ha rákérdezek csak annyit mondanak, hogy ilyen az alkata.

Figyelt kérdés
85 cm és 9 kg 2 évesen. Nagyon rossz evő, már születése óta. De ezt szerintem a kórházban rontották el, hogy annyira erőltették a szoptatást, hogy már mellé feküdtem ordított 7 hónapos koráig. Születésekor: 53 cm és 3,5 kg volt.
2013. jún. 7. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Hát de.

2 évesen az alsó határ 10 kg és 80 centi.

Ha centiben is csak 78 centi lenne, akkor ok a 9 kg, de mivel sentiben az átlagosan hozza, így kg-ban elég kevés.


Kérdés ti milyen testalkatuak vagytok.


Nálunk a doki az ilyen gyerekenek bébiételt javasol, hogy naponta 1x kapjanak azt, ha nem akarnak rendesen enni, mert általában a bébiételben a husost , zöldésgest is megeszik.

2013. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is elég kevés. Az 1 éves fiam nagyobb súlyú.
2013. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Inkább zöldséget és gyümölcsöt eszik. A párom 60 kg és 175 cm. Én meg 165 cm és 80 kg.
2013. jún. 7. 12:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát elég kevés szerintem is. Az én lányom 1 évesen 10,6 kg volt, és ő csak 2750 grammal született.

Egyik ismerősömnek a kisfia másfél évesen volt 8 kg, neki attól volt, hogy vérszegény volt.

2013. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
az enyém két évesen 98cm és 14 kg kevés adjál neki étvágynővelőt
2013. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elég kevésnek tűnik. 11 hónaposom 75 cm és 9,3 kg. Az igény szerinti szoptatással nem hinném, hogy el lehet rontani egyébként. Az erőltetéssel inkább. A hozzátáplálás elkezdése simán ment vagy nehezen? Mert ebből is adódhat evési probléma. Ha viszont normális mennyiségeket fogyaszt nem ártana egy kivizsgálás, nincs-e valamilyen felszívódási zavar a háttérben.
2013. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9kiló (centit most nem tudok mondani) de hetven valamennyi! 19hónapos és minden rendben van vele, az orvos is és a védőnő is rendben találta,ő jóevő,de én se vagyok magas és az apja sem. ismerőseim babái (vele egykoruak) mind sokkal nehezebbek. Szerintem ne aggódj,kérdezd meg az orvost!
2013. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hosszra nem, de súlyra kicsi! Miért ordított 7 hónapos koráig?
2013. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
járj utána, de sok baba van igy. Ha nem találnak semmit akkor minden ok. Én kb ennyi voltam 2 évesen. 2,2kg-mal születtem és 1 évesen voltam 6 kg. Ja és gyakran volt hogy nem ettem egy teljes napig csak éjjel kakaót ittam. Nagyon rossz evő voltam édesanym fel is adta egy idő után, mert tudta hogy éhen nem fogok halni. Ha éhes voltam jeleztem. Mégis felnöttem.
2013. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt van egy kisfiú a környékünkön, ugyanennyire vékony és hozzá magas. Kiderült 2,5 évesen, hogy szójaérzékeny. Egyéb jele nem volt, csak nem hízott. Gyerekorvos sokáig nyugtatta anyukát. Aztán csak kiderült a baj.
2013. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!