Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Létezhet olyan, hogy...

Anyukák! Létezhet olyan, hogy egy 1,5 éves gyerek elkezd félni a rácsos ágyától és nem hajlandó benne tovább aludni?

Figyelt kérdés

Első perctől abban alszik,de egy pár napja az istenért nem lehet bele tenni,mert mint akit nyúznak ordít...:-(

Csak köztünk alszik el újabban és még a délutáni alvásnál sem lehet bele tenni,ha melléfekszem sem hajlandó,képes inkább egész nap nem aludni,ami miatt persze katasztrófa a viselkedése...:-(

Nem tudom mi lehet a baj,mit csináljak.

Van valami ötletetek?


2013. jún. 8. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt a helyzet..csak korábban jelentkezett...vagyis a kislányom írtózott a rácsoktól...ordított,mint a sakál,ha benne kellett lennie...így 14 hónapos korában szétszedtük a rácsos ágyát,és most már rácsok nélkül alszik..így mellé tudok feküdni altatni..


Nincs leesésgátlója,mert alacsony így az ágya..és mellé plusz egy matracot tettünk párnákkal.Így ha véletlenül legurul sem üti meg magát. :)

2013. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, kb másfél évesen vagy kicsit korábban már nem emlékszem pontosan... Mi lecseréltük a kiságyat egy leesésgátlós ágyra, és a nyitott végét odatoltuk a mi ágyunkhoz. Így most együtt is alszunk, meg nem is. És most már hajlandó úgy is elaludni, ha nem vagyok mellette. Most 23 hónapos.
2013. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk valamivel 2 éves kora előtt volt ilyen - leszedtük a rácsoságy egyik oldalát és megoldódott. Bár tény, hogy macerásabb lerakni, mert ki tud jönni :), de azt is élvezi, hogy egyedül bemászhat, ha álmos.
2013. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem szereti, mert bezárva érzi magát.

Szeparációs szorongása lehet, és így nem tud bármikor kimászni és odamenni hozzád, nincs meg a biztonság érzete, hogy akármikor kijöhet onnan és odabújhat hozzád.

A miénk mindig utálta, így mi is már 13 hónaposan leesés gátlósra cseréltük, azóta szeret ott aludni.

2013. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.a kisfiamnál is másfél évesen jött ez elő.ahogy beletettem ordított a kiságyban és inkább lefejelte a kiságyat úgy hogy kicsattant a szája csak hogy vegyem ki.pedig születésétől kezdve abban aludt.utána rájöttem hogy az a baja hogy ha beteszem nem tud kijönni.így kivettem belőle 2 rácsot és azóta megint szeret benne lenni.jövő hónapban lesz 2 éves de a mesét is a kiságyából nézi.:)mindig bemászik.nálunk a rács kivevése volt a megoldás.de szülinapjára szeretnénk neki venni egy leesésgátlós ágyat
2013. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!