Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oké hogy a komp egészségtelen,...

Oké hogy a komp egészségtelen, de akkor ez is? Link lejjebb

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 8. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

A komp csak akk. egészségtelen ha korán rakják rá a babaát.

Neharagudj de én nem tudom kivenni ebből h micsoda.

2013. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez valami foglalkoztató komp, amit visszavontak, mert a bogár szarva könnyen letört és megsérthetett volna gyereket.
2013. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez egy Little Tikes Entertrainer. Egy foglalkoztató asztal aminek a közepébe a baba bele tud ülni, körbe tud forogni 360 fokban, és játszani a különböző játékokkal. Én úgy vettem, hogy a bogár nem volt rajta, de ezt nem is tudtam hogy bevonták :O Pedig a kislányom nagyon szeret benne lenni, rendesen hisztizik ha kiveszem (7hónapos)
2013. jún. 8. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, de mindent köré raktak, amit találtak...:( Enyhén túlstimulálja a babát. Engem eléggé zavarnak az olyan játékok, amik 50 különböző ingert bocsátanak ki a baba felé, mert hamis képet adnak a világról. Pl. a valóságban senki sem mond Well Done-t, amikor jól megoldasz egy feladatot...

De ez persze szubjektív.

Ami a kompot illeti, azért rossz, mert járni segíti a babát akkor, amikor még egyedül nem tudna, és ezzel megerőlteti a csípőjét, a gerincét és a lábát. Manapság inkább azt javasolják az ortopédusok, h járóka és komp nélkül grasszáljon a gyerek a lakásban. Ha ez káros a tárgyakra nézve, alakíts ki neki egy nagy arénát, ahonnan lát téged.

2013. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor írtam, még nem láttam a válaszod. Ha ül benne, akkor szerintem oké, kivéve ha még nem tud egyedül ülni bármilyen támaszkodás nélkül, illetve ha olyan "bugyiszerűen" veszi körül a játék textilje, és a lábai a végtelenbe lógnak. Ez ugyanazért rossz, mint az olyan hordozók, amiknél a térd lejjebb kerül a popsi szintjénél: terheli a gerincet, a csípőfejlődésnek árt.

Ez csak utánaolvasás, nem vagyok szakmabeli:)

2013. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állítható a magassága, lehát úgy is csinálhatom hogy leérjen a lába és úgy is hogy ne, ezt én állítom be, szerintem a textil része elég jó, terpeszben van benne a baba, de ez csak az én meglátásom, nem értek hozzá abszolút, túl sok ingert nem mondanám hogy kibocsált a játék, a csillag zenél kb fél percig ha a baba megnyomja, a többi játék csak csörög, zörög, nem beszél és hasonlók, egyébként a lányom már stabilan ül, addig bele se tettem volna :) És nem órák hozzákról beszélek hogy annyit tölt el benne, maximum 20 percet, de álltalában csak addig rakom bele, míg elszaladok wcre, vagy főzök és összevágom a hagymát, vagy elkészítem az ételét, tehát egy nap általában, összesen fél órát hagyom hogy benne legyen.
2013. jún. 8. 17:13
 7/10 A kérdező kommentje:
*órák hosszáról
2013. jún. 8. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idő talán azért nem árthat...:) Az ideális ülőfelület olyan volna, h teljes hosszában rajta van a combija, és a popsija lejjebb van, mint a térde (de legalábbis egy szinten).
2013. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, egészségtelen és túlstimulál.Nem ad a gyereknek választást, teret.
2013. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha nem raknám bele. Simán lábújjhegyen ugrálásra ösztönzi a gyerkőcöt és nincs motiválva a kúszásra mászásra, mert minden körülötte van. Ha azt szeretnéd, hogy hamar felálljon és menjen, használd. Nekünk sem járókánk, sem járássegítőnk nincs. Majd elkezd magától lépkedni még vezetgetni sem vezetgetem.
2013. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!