Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma a babám nagyon megijedt,...

Ma a babám nagyon megijedt, sikított.2,5 hónapos. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Sétáltunk és az utcába bekanyarodott egy nászmenet.Az autók dudáltak,azzal még nem is volt gond.Csak nézte őket.De a menet végén jött egy nagy busz és "ráült" a dudára a sofőr.A picim síkitott és nagyon nagyon sírt :( Nyugtatgattam ,öleltem,eleve kézbe volt egyébként.Nagyon nehezen nyugodott meg.

Aggódok nagyon és még most is a sírás kerülget,olyan rossz volt igy látni.Ugye nem lesz neki ettől baja?Nem érhette lelki trauma ettől?Ugye nem okoz ez neki álmatlan éjszakákat?



2013. jún. 8. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Te jó ég, egyre viccesebb kérdések vannak ezen az oldalon...

Dehogy lesz baja!

2013. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

örülök h te ezen jót mulatsz,de nekem nagyon nem vicces

valószínű ha veletek történt volna,te sem nevetnél

2013. jún. 8. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de ez az aggódás tényleg kicsit túlzás! A pici babák megijedhetnek hangos zajoktól, de ez nem okoz nekik semmiféle lelki traumát.
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak még sosem sikított igy mikor máskor megijedt
2013. jún. 8. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőm eljött hozzánk a 3 hónapos fiával, én meg tiszta takony, allergiás vagyok. Minden orrfújasomnál a gyereket elkapta a sírás, annyira megijedt, de hát ez van...
2013. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
nem lesz baja!Fog még sikítani eleget ne aggódj ezen,én már nem is ugrok minden sikításra.a 2,5 hónapos emlékezete kb 1 percre korlátozódik,szóval mire abbahagyja a sírást,már el is felejti miért sír.
2013. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodj meg, nem lesz semmi baja. Próbálj kicsit lazább lenni, mert most tényleg nagyon túlzásba estél. Egyébként nálunk is úgy volt, ahogy egy előző válaszoló írta: volt egy időszak, amikor apukám nem köhöghetett, nem fújhatott orrot, sőt nem is ásíthatott, mert éktelen sírás lett a vége. Elmúlt ez is és a gyerek sem lett lelki beteg.
2013. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!