Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babánknak nagyobb...

9 hónapos babánknak nagyobb az orrmandulája, mindenképpen ki kell venni, ha nagyobb lesz a baba, vagy kinőheti?

Figyelt kérdés

Orvostól orvosig jártunk, mivel a nátha elmúlt, de állandóan azt hallottam, hogy tele van az orra. Tegnap a doki azt mondta, hogy nagyobb az orrmandulája.Kinőheti? Borzasztó hallgatni ezt az állandó szipogó, röfögő hangot, úgy sajnálom.

Köszi a válaszokat!


2009. okt. 9. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiamnak ki kellett venni, olyan 8 éves korában. Addig horkolt, sokszortele volt az orra. Utána ez teljesen megszünt. Mi is húztuk sokáig, hátha javul, de nem javult, bár nem is romlott.
2009. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 ÉVES VOLT A LÁNYOM MIKOR KIVETTÉK AZ ORRMANDULÁJÁT,nem gondoltam volna hogy ilyen sokat számít....másfél évig nem volt beteg...neki az volt a gond hogy nátha után mindig köhögés jött...húztam halasztottam ,,érdemes végigszenvedni a műtéthez vezető utat,,,ma annyiba csinálnám másképp hogy gyűjtenék pénzt magánklinikára....rendessek voltak a kórházba csak annyit kellett várni,szétszedték az idegeimet....még várj vele amíg lehet...mert visszanő...
2009. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak idén februárban vették ki, akkor 3 éves 3 hónapos volt. Azóta nem volt beteg,ami nagy szó nálunk, járt bölcsibe műtét után, és most ovis. Nem gondoltam volna, hogy ennyit fog számítani, és pikk-pakk túl voltunk rajta, a kórházban is nagyon-nagyon rendesek voltak.
2009. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!