Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyem kellemesebbé...

Hogyan tegyem kellemesebbé babám számára, éjszaka a szobánkat?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy éjszaka van a szobánkban 27-28 fok is. Még csak nyár eleje van, bele sem merek gondolni mi lesz később.. Családi házban lakunk, viszont a szobánkat egész nap süti a nap. Hiába engedem le a rolót, a falak melegek és nem tud lehűlni. Éjszakára nem szívesen hagynám nyitva az ablakot, utcára nyílik az ablak, tele van az utca kutyákkal (nekünk is van 2), a zajokra felébred a fiam. Viszont ezt így nem lehet kibírni, ő is forgolódik az ágyban, fel is ébred éjszaka. Mi lehetne a megoldás?
2013. jún. 9. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Klíma.drága,de egyszer kell kifizetni,és megoldódik a probléma.mi is idén szereltettük,bár eddig a fűtés többet ment rajta.én még attól is félek hogy valami bogár bejön az ablakon,nem is tudok nyitott ablaknál aludni.
2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is klímánk van,csak úgy viselhető el ez a nagy meleg bent!
2013. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:
66%

tavaly jártunk ebben a cipőben... :( akkor még csak fél éves volt, emiatt se klíma, se ventilátor nem jöhetett szóba.


1. kereszthuzat, amibe a baba szobája nem esik bele, de a légmozgás miatt hűsíti a lakást

2. egy szál pelusban altatni

3. amíg nem alszik benn a szobában a kicsi, addig ventilátor elé jég... és hűsíti a szobát


Sajnos több ötletem nincs, kitartást!

2013. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is klímára szavazok. Amikor hazahoztuk a fiamat, akkor nagyon meleg fülledt nyár volt. 29-30 fok volt éjjel a szobában. Iszonyat volt.

Most úgy állítom be ahogy jól esik. Nem csinálok hideget a nappaliban megy, de nappal nyitva vannak a szobaajtók, így pont kellemesek a gyerekszobák.

2013. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Klíma illetve olyan szobába rakni a gyereket ami nem az utcára nyílik.
2013. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:
73%

4-es ez eszembe sem jutott! pedig az nem közvetlen rá menne, mégis hűti a lakást... ott a pont.


Nah, ezért jó erre az oldalra járni. Én anno mindig csak azt hallgattam..jaj klímát a pici babára...nem szabad....


:-) Már megérte!

2013. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Klímát nem bírja a férjem. Amikor bevásárlóközpontban vagyunk, már attól kikészül a szeme. Na meg hát, ideiglenesen lakunk itt, nincs értelme klímát berakatni.
2013. jún. 10. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
klímát szabad a pici babára is,mikor én a kórházban feküdtem,légkondis apartmanban laktunk.A doktornő megengedte a klímát,ugyanis 42 fok volt kint,bent 30,26 fokra levehettük.csak nem szabad nagyon lejjebb venni.létezik mobil klíma is egyébként,és a ventillátor sokkal rosszabb,mert attól meg huzatot kaphat,ha meg nem rá megy,akkor annyit ér mint halottnak a csók.
2013. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!