Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bertoni FOXY tulajdonosok!...

Bertoni FOXY tulajdonosok! Hány cm-esek vagytok és kényelmesen toljátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
165cm vagyok,kényelmesen tolom. Bár van amikor belerúgok mert nagyon rosszul alakították ki,hogy a kocsi hátsó kerekei egy vonalban vannak a tolókarral. Viszont férjem már nem tudja kényelmesen tolni 2 méter magas.
2013. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor én is rugdosnám? 167 cm vagyok. Az előzőt azért akarjuk lecserélni, mert már lila a lábujjamon a köröm.
2013. jún. 10. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleinte imádtam! De most már átkozom magam hogy megvettem! A lányom már ki is nőtte ráadásul pedig kicsi növésű.


Én 155 cm vagyok és állandóan belerúgok, vagy lépés közben lefékezem! :S

2013. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van.internetről rendeltem de amikor meghozta a futár,kibontottuk összeraktuk már akkor nem tetszett.mai napig is utálom ezt a babakocsit.nem tud normálisan ülni benne a gyerek,állandóan lecsúszik.kicsi a fekvőfelület hossza stb.még egyszer tuti nem venném meg
2013. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!