Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora pelust adtok 7kg-os...

Mekkora pelust adtok 7kg-os babátokra? A 3as már kicsi, a 4es nagy? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
Pampers vagy libero vált be nálatok?

2013. jún. 10. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
7kg-san 4est kapott már és Rossmanos,Toujours,Dada,zöld Tescos,narancs és zöld Pampers is jó.Libero még 3-asba volt,de két óra után nyakig pisi volt.Ha kicsi baba és még csak szopik/tápszert eszik és sokat pisil meg fosik,nem szilárd,akkor a narancs Pampers gyenge lesz,de szerintem a zöld is,mert elég gyengének néznek ki.Nekünk kb minden jó már,mert nem is pisil annyit,meg nem is fosik.DE Liberot soha nem vennék.8hós múlt a lányom és 4hós korától 4est hord.Akkor volt 7210g,most 9kg.
2013. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a liberora esküszünk, pedig a létező összes fajtát kipróbáltuk!Abból a 3as jó, a 4es nagyon nagy. A babám kb 7és fél kg. Egyébként a libero 3asa valamivel nagyobb, mint a pampers és a többi.
2013. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a 3-as pamperst használjuk abból is az activ babyt, nekünk a prémium care nem jött be. A liberoval nincsenek tapasztalataim. Ja és 3 hós a babám és kb. 7800gr, szóval ő még nem mozog aktívan, biztos ez is számít.
2013. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-nak még jónak kell lennie. Ha 4-est veszel, akkor Rossmann vagy DM sajátmárkás pelusait próbáld ki, azok picit kisebbek, mint a Pampers vagy Libero. A Libero 4-es még a 11 kg-os lányomra is jó. Attól függ, milyen alkatú a babád, mennyire husis:)

Ha veszel 4-est, nem vész kárba, mert egyszer úgyis fog kelleni!

Amúgy a Libero és Pampers nekünk egyaránt bevált, de ha sokat pisil a babád, akkor a narancssárga Pampers, a Sleep&Play nem lesz jó. Én egyébként Libero párti vagyok, sose volt vele gond, éjszakára is nagyon jó és szerintem kedvezőbb az ára mint a Pampersnek.

2013. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Azt nem irtam,méretbe a 4-esek közül a tesco a legnagyobb,elötte a rossmanos meg pampers.Dada és toujours kisebbek.
2013. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elejétől kezdve Pamperst használtam, 1-2-ből Premiumot, de 1-ből 1 csomag, 2-ből 2csomag kellett.Mindig az előírt kg-nál 2kg-mal előbb kellett váltanom,mert hosszú és széles csípőjű kislányom van.5-s ig használtam, aztán az 5+-ból 1 csomaggal, majd Müllerest 4-t és 4+ néhány csomaggal.Utána Liberora váltottam, mert nagyobb a méretezése és elég jó puha is, és vékony is.Mind3-mal meg voltam elégedve, nem áztak át, de nekünk a Pampers széltében és fenékben kicsi volt.Most 8 hós a baba 10150g és 74 cm körüli.Nappalra 5-s libero éjszakára 6-s megy rá.
2013. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!