Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vehetnék most nyári...

Hol vehetnék most nyári hálózsákot 1 évesnek? Sehol nem találok!

Figyelt kérdés
köszi
2013. jún. 10. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a vaterán rendeltem, van ott valaki aki készít. Többféle mintával, nyárit is-télit is csinál. Amit csinált nekünk, nagyon jó. Két telet kihúzott benne, idén már nem lesz jó. Mosógépbe, 40fokon mostam, semmi gond nem volt.
2013. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nem született meg a babám de most vettem egy pamut hálózsákot a Tesco-ban, nagyon cuki és puha, 100% pamut, szerintem én is ezt fogom rá adni, nem hiszem, hogy beleizzadna. Igaz én 0-6 hónapos korig valót vettem de ha megnézed lehet találsz nagyobbat, szerintem volt.
2013. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A tescosat láttam én is,de az nekünk nagyon meleg lenne,izzadós a babám,abban valami töltet tuti van. A vaterásat megnézem,de az meg sok idő mire ideér. :( Már este nemtudom mibe altatni. Tegnap az átmenetit adtam rá és ömlött róla a víz. :(
2013. jún. 10. 12:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok... próbáld meg ráadni az átmenetit úgy hogy csak a pelus meg egy darab hosszú ujjú póló legyen rajta. Talán úgy nem olyan meleg...bár nem tudom mi volt rajta most éjjel :) De valóban idő a vateráról. Ha nagyobb városban laksz, érdemes megnézni akár a kínait is. Ott is szoktak lenni. Bár én sem találtam, azért maradt a vatera.
2013. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy aludt. :) egy bodyban és egy pelusban,még zoknit sem adtam rá,semmi mást.
2013. jún. 10. 12:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Az Aldiban tegnaptól van. Én is hónapok óta kerestem, úgyhogy gyorsan vettem kettőt.
2013. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
HÚ,köszi,de jó neked,hogy kaptál,én csak holnap tudnék menni az aldiba,megnéztem a neten,ott persze nem írják még. Tuti,hogy tegnaptól van?
2013. jún. 10. 12:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, tuti. Mi is tegnap vettük. Annyira megörültem neki, mert idén tényleg nem lehet kapni igazi vékony hálózsákot. Meg is néztem most és rajta van a neten is. Aktuális ajánlatoknál az "ajánlatok vasárnaptól" cím alatt keresd.
2013. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szuper,megtaláltam,köszönöm szépen. :)
2013. jún. 10. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem kapsz.
2013. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!