Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki együtt fürdik a gyerekével...

Aki együtt fürdik a gyerekével, hány éves koráig teszi?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

3,5 éves a nagylányom, 1 a kicsi!

Nálunk simán fürdünk együtt 3-an is, apával is fürdenek...én úgy gondolom,h szólni fognak ha már nem igényük!Mi mindent megbeszélünk, ha valami nem tatszik nekik szólhatnak!(mármint csak a nagy tud még szólni)


De ha zuhanyzás van akkor is bárki bemehet bárkihez, majd egyszer elkezdődik az ajtóbezárás,és természetesen tiszteletben lesz tartva az igényük!De szerintem ez még odébb van!

2013. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereke válogatja.Az,hogy szólni fognak,ha nem igényük szerintem nem feltétlenül a legjobb.Barátnőm kisfia még mindig szeretne,akár még velem is fürdeni.De már túl kíváncsi,és ezért lett bevezetve,hogy a fiúk a fiúkkal,lányok a lányokkal fürdenek.Én is így tervezem.
2013. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A gyerek szólni fog ha majd nem akar.Az én kislányom 5 évesen akart elöször egyedül fürdeni.A kisfiam velem fürdik,8 hónapos és azt halottam hogy kivételesen jó ha az anyával fürdik mert érzi a közelséget a csupasz testünkön és én még a kádban szoptatni is szoktam.Nagyon szereti.
2013. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ugy terveztem,hogy 3 éves korig fürdünk együtt,mert így később majd nem is emlékszik rá.
2013. jún. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!