Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2. babánál volt hogy eltávolod...

2. babánál volt hogy eltávolodott a férjetek tőletek?

Figyelt kérdés
2. babánkat várom, én elég korainak tartottam még, de láttam milyen lelkes volt a férjem igy belevágtunk, rögtön össze is jött a baba. Nagy volt az öröm. Csak rettenetesen eltávolodtunk egymástól. Hetente többször eljárogat otthonról ami nem is lenne baj, csak a tervezett programokat mind le mondja. Beszélgettünk erről hogy miért ilyen, miért nem beszélgetünk mint régen, miért nem vagyok együtt, miért nem ér hozzám. Mindenre az a válasza hogy felfújom a dolgokat. Nem tudom miért csinálja nem mondd semmit. Fog ez változni idővel, vagy ez már csak ilyen marad?
2013. jún. 10. 14:25
 1/2 anonim válasza:
Nekem most 9 hónapos a babám, első gyerekünk.Kb. egy hónapja ő is állandóan eljárkál otthonról, van hogy óra hosszákig oda van hajnalokba. Még akkor is elmegy, mikor egész nap dolgozott. Én szerintem ki akarják még egy kicsit élni magukat. Nem mindig akarnak "apák" lenni.Szerintem valami ilyesmi lehet a háttérbe. DE attól az én párom még oda figyel rám, és elszoktunk menni 3-asba csavarogni. Szerintem el fog ez múlni, vagyis hát remélem. Drukkolok nektek, hogy helyre jöjjön a kapcsolatotok!
2013. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is teljesen más a 2. terhesség, mint az első volt. Az én férjem ugyan nem jár el sehova, de nagyon sokat dolgozik, az is igaz, hogy ha itthon van, nagyon sokat foglalkozik a gyerekekkel (van egy nagyobb is, az első házasságomból). Teljesen más a két terhesség, néha én is panaszkodom, de ha átgondolom, tudom, hogy csak az életszituáció más. Mindketten sokat dolgozunk (én is itthon), estére hullafáradtak vagyunk, sokszor feszültek a gyerekek miatt, pihenni alig tudunk, millió intéznivaló, én már nagy hassal sokkal nehezebben mozgok, emelgetni a gyerkőcöt, küzdeni az akaratával, a dackorszak elején... tanulni a naggyal, a vitákat elsimítani köztük, plusz a házimunka. Szerintem nálatok is hasonló lehet, talán hirtelen túl sok, egy-két gyerkőc mellett már nehezebb várni a következőt, neked is, és neki is. Mondjuk az nem jó, hogy nem mond semmit, próbáld más úton kiszedni, mi a baj, a férfiak nem szeretnek gyengének látszani, ezért nem panaszkodnak. Biztos, hogy fog változni, talán még nehezebb lesz, ha a baba megszületik, de talán javul is a helyzet. A szülés, születés élmény újra összehozhat titeket, és vond be minél több teendőbe a pici körül, érezze, hogy nélkülözhetetlen, talán elmenni is ritkábban fog.
2013. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!