Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen kéztörlőt, fertőtlenítőt mászó babámnak?

Figyelt kérdés
Valamilyen kézfertőtlenítőt keresek, amivel bármikor meg tudom törölni a babám kezét, mert már mászik és a nyálas kezével összeszedi a port, szöszöket. Meg kirándulásra is jó lenne. segítsetek, milyet ajánlatok! Köszi!
2013. jún. 11. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
DMben lehet kapni fertőtlenítős nedves kendőt.
2013. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom otthon nem mocsokban éltek, így otthon sima vizes törlökendövel. Gondolom nem fertötleníted a játékokat amiket a földre ejt és utánna a szájába.

Söt egy bizonyos baktériumok kellenek is, védetséget csak akkor kap a virusok ellen is ha találkozik velük. Ha mindig fertötlenítesz akkor ha bekerül az oviba mindent össze szed, védetsége nulla lesz.

Kirándulásnál sem kell mindig.

Èn a DM-ben kapható kézfertötlenítöt használom, de csak evések elött törlöm le, amúgy sima popsitörlöt használok.

Nem akarom túlzásba vinni a fertötlenítést.

2013. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, ha fertőtlenítővel törölgeted a kezét, mert utána a szájába veszi és lenyalogatja. Inkább sima nedves törlőkendővel töröld át neki, vagy ha nagyon koszos, akkor mosd meg szappannal!
2013. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad fertőtlenitős kendővel törölni,mert beveszi a szájába a kezét és attól lesz beteg! Egy kis kosz nem árt nekik...
2013. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez az agyon fertőtlenítőzés többet árt mint használ.Ne aggód túl ezt a dolgot.Ha gondolod sima popsitörlővel vagy vizes ronggyal töröld le.Otthon ilyenkor max kicsit többet kell porszívózni, meg felmosni, de azt sem kell túlzásba vinni.Én 2X porszívózok 1 nap, de csak azért mert a 2 éves lányom simán el hagy minden morzsát.A fiam 6 hónapos, még nem mászik, de ilyen delfin mozgással mindent elér amit akar.Simán lerakom a lányom szobájába a szőnyegre, és éltbe-halálba elvannak egymással.Valamitől ki kell alakulni az immunrendszernek, és hidd el azt nem az antibakteriális szappan és társai fogják megadni a gyereknek.Lányom 2 és fél év alatt 1X volt igazán beteg..azt is apukájától kapta el, mert haza hozott valamit, és ugyan ilyen megoldásba csináltam vele a dolgokat, mint most a fiammal.
2013. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sima popsitörlővel, vagy vízzel mostam neki, ha nagyon gáz volt már. Egy kis portól tényleg nem lesz baja.

Ha kidándulásra mindenképp antibacisat szeretnél, vannak kis kiszerelésű fertőtlenítő kéztörlők. De sztem felesleges. Én mindig a többi közül veszek ki akkor is, ha elmegyünk itthonról. Nem volt még beteg a gyerek. Talán legyen nálatok egy flakon tiszta víz, amivel le tudod öblíteni szükség esetén.

2013. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem fertőtlenítek mindent agyon, de azért 2 naponta kell porszívóznom. Akkor használok majd kirándulások alkalmával én is popsitörtlőt :)
2013. jún. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!