Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok mikor kezdett el...

A ti babátok mikor kezdett el kúszni?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és még semmi...
2013. jún. 11. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztosan fog kúszni mikor eljön az ideje.

Mi most vagyunk jó 5,5 hónaposak és a védőnő mondta, hogy fektessem hasra és valamivel támasszam meg a lábát. Én a kezemmel szoktam úgy, hogy az ő a lába felhúzza. Pár napja kezdett el próbálkozni a kúszással, de még hamar kifárad és akkor azt is elfelejti, hogy már át tud fordulni a hátára és elkezd sírni.

Szerintem ezt te is megpróbálhatod, hogy rávezesd, segítsd benne, hogy elkezdjen kúszni, majd mászni.

2013. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6hónaposan kezdett el kúszni.

Most 7 és fél hõnapos kúszik,mászik,ül és már feláll.


Babád mit csinál? Esetleg ül?

2013. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos tuti elmúlt, amikor elkezdett kúszni a lányunk, de inkább 8 és fél volt. Egyébként 9 hónapos korig kell elkezdeni a kúszást.
2013. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ejha 2-es nem semmi. :) Hát az én kislányom 5,5 hós kora óta a hasán körbe kúszik, meg forog már mindenmerre, sokszor emelgeti a popsiját, ha nyúl valami után akkor az ellenkező lábát felhúzz, mint aki menni akar, de még nem jött rá a technikára. Próbáltam már én is, hogy kitámasztom a lábát,de kifejezetten nem szereti, sőt sírni is kezd, nem tudom miért. Ülni még nem tud.
2013. jún. 11. 08:31
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan körbe-körbe,6 és fél hónaposan elöre kúszott.most 7 hónapos de viszont nekem meg hasról hátra még nem fordul.Minden gyerek más.
2013. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

nem volt 4hónapos amikor elkezdett kúszni.5hónaposan nagyon gyorsan mászott,utána felállt,azóta ül is.7hónapos korára már 1-2 lépést egyedül tett.most 8hónapos és egyedül áll,tapsol közben,és ha jó napja van lépeget picit egyedül.pápázik,és apa az új szava amit megtanult.

2013. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdett kúszni a fiam.
2013. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdett el kúszni
2013. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont 7,5 hónapos volt, amikor kúszni kezdett. Most lesz 8,5 hónapos és szerintem mostanában fog elkezdeni mászni. Én is aggódtam, folyamatosan aggódtam, hogy mikor fog kúszni,mászni, de el fogja kezdeni hidd el :)
2013. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Ejha, de jó, hogy itt csak ilyen szuperbabák vannak...


Gratulálok ezen válaszolóknak, biztosan sokat lendítettetek vele a kérdező hangulatán...

2013. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!