Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 év feletti babátok...

Ha 1 év feletti babátok joghurtot, vagy krémtúrót kap, felmelegítitek neki?

Figyelt kérdés

14 hónapos a lányom és ha joghurtot, vagy krémtúrót kap, egy picit előbb kiveszem a hűtőből hogy szobahőmérsékleten legyen, így nem lesz olyan hideg.

Anyós ki van akadva rám, szerinte mikróban fel kellene inkább melegíteni, hogy teljesen megmelegedjen, mert meg fog fájdulni a kicsi torka. A múltkor mikor náluk voltunk és etettem a joghurttal a lányomat, egyből el kezdett okoskodni, hogy nem nagyon hideg, rakjam a mikróba mert beteg lesz a kicsi. Soha nem melegítettem eddig, és egyszer sem lett torokgyulladása. Ti hogy csináljátok?


2013. jún. 11. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha sem melegítettem, egyenesen a hűtőből kapta . A fagyit sem melegítettem neki 1 évesen:))
2013. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel én mindig elfelejtem időben kivenni a hűtőből, ezért én melegítem a mikróban kb szobahőmérsékletűre. Így csinálom a 3 éves és a 15 hónapos fiamnak is. Szerintem mindegy, hogy kiveszed vagy melegíted, az a lényeg, hogy szobahőmérsékletű legyen, mikor eszi.
2013. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nála a fagyi megint külön kategória! :)

Szerinte azt meg egyáltalán ne is adjak neki, vagy ha igen akkor úgy hogy megolvasztom, mert attól még az ő torka is mindig megfájdul, nemhogy a kislányé. :)

2013. jún. 11. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy melegíteném fel. Ettél te már meleg joghurtot? A krémtúró szerintem szét is folyna...


Még ötletnek is rossz, nemhogy megvalósításnak.

2013. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, ahogy Te, Kérdező! Meleg joghurt, krémtúró? Biztos nagyon jó lehet.
2013. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is tartok tőle, hogy a hűtőhideg nem jó a baba torkának. Ezért próbálom időbe kivenni, vagy melegvízbe állítom kb 5 percre. Max szobahőmérsékletű lesz, vagy még kicsit hidegebb. Mikroba azért nem raknám, mert azzal könnyen túlmelegszik.

9 hónapos baba anyukája

2013. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira melegítettem, hogy ne legyen jéghideg. Most 2 évesen már a hűtőből kapja a cuccot. Tény, hogy vannak emberek, akik egy fagyitól megnémulnak, de azért, mert anyósod ilyen, nem biztos, hogy a lányod is ilyen lesz. Főleg, ha eddig nem lett tőle baja.
2013. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Krémtúró szét is folyna mikrózástól szerintem.


Simán hűtőből kapja.

Fagyit,jékrémet is úgy eszi,ahogy mi,érdekes lenne neki olvasztva adni...

Nem szabad túlvédeni,sosem edződik meg.

(kolléganőm kislánya sose kapott hideget,forrót,6 éves és még mindig nem bir egy gombóc fagyit megenni torokgyulladás nélkül)

2013. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én azért nem adom hidegen,rögtön a hűtőből mert úgy nem eszi meg.

így kb fél órával evés előtt kiveszem.

sose melegítettem,én se biztos h megenném...

2013. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár órával uzsi előtt kiveszem a hűtőből.
2013. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!