Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 8 hónapos babám még...

Baj, ha 8 hónapos babám még mindig csak a 2-6 hós cumit hajlandó elfogadni?

Figyelt kérdés

MAM cumit használunk, a 6 hónapos kortól valót kiköpi, szerintem zavarja, hogy nagyobb a cumizós része.

Viszont a "szárnyai" ennek már nem elég nagyok, félig be tudja kapni. :(

Nem merek kísérletezgetni egyéb márkával, mert korábban már pórul jártam vele, és elég drágák ahhoz.

Valaki járt hasonló cipőben? Van olyan cumi, aminek kicsi a feje, de nagy a védő része?

A cumiról leszoktatni még nem szeretném.



2013. jún. 11. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is azért tértünk át nagyobbra, mert többször jártunk úgy, hogy betömte a szájába az egészet, és se ki-se be! nagyon megijedtem ilyenkor, de nem lehet mindig figyelni, hogy mit csinál a cumijával. Nekem ezek után nem volt kérdés, hogy jön a lehető legnagyobb külső kerületű cumi! Szerencsére gond nélkül elfogadta, de ha nem is így lett volna, akkor sem adtam volna neki a picit a fent említett esetek miatt :(

Végül találtunk egy nagyon jót, amit könnyen tud fogni és rakosgatni és ezt soha nem tuszkolta rosszul a szájába:

[link]

9 hónapos fiúcska anyukája

2013. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is pont így jártunk, az én lányom sem fogadja el a 6 hós mam cumit, csak forgatja a szájában és kiköpi. Én gond nélkül adom tovább a kisebbet 2-6 hós babának valót, pedig már 13 hós a lányom. A "szárnyait" az enyém soha nem akarta bekapni, szépen befordítja magának a cumizós részét. (csak alváshoz kell már neki)

2013. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hátha valakinek hasznos lesz: a mam 6+ perfectet elfogadja :)
2013. jún. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!