Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen vírus most is?...

Van valamilyen vírus most is? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kislányom tegnap délután belázasodott , popsiban mérve ez már a levont 38,8 volt hője.Meg röfögő hangot ad ki,

Ma doktornőnél jártunk és közölte hogy sajna piros a mandulája és zörög a tüdeje ,hát teljesen kivoltam hogy 3 hete volt beteg, most megint ráadásul antibiotikum Sumamedet irt ki , meg köptetőt!!

Ha a védőnőt kérdezném tuti azt mondaná igen van valamilyen vírus ,nost ezt már nem hiszem el!!

Fogzik is azt mondták ez is bejátszhat

11 hós a lánykám


2013. jún. 12. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak is most volt torokgyulladása,magas lázzal,mi is antibiotikumot kaptunk.3 napig volt lázas,39,5 fokos(nem levont)és csak kétféle lázcsillapító vitte le neki.
2013. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs véletlenül elküldtem.9 hónapos,már gyógyult szerencsére :D Jobbulást nektek!
2013. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egész évben el lehet kapni mind vírusos, mind pedig bakteriális fertőzéseket.

Nincs olyan, hogy csak télen vagy csak ősszel. Egész évben jelen vannak és el lehet őket kapni. Csak bizonyos vírusok bizonyos időszakokban jönnek elő, de mások meg máskor.

A fogzás meg annyiban játszik be, hogy ilyenkor legyengülhet a gyerekek immunrendszere és fogékonyabbak kórokozók elkapására.

2013. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm és megkérdezhetem mi vitte le a lázát???

Mert nekünk nagyon nehezen a Nurofen meg a noraphinazon kup vagy mi a neve

2013. jún. 12. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a torokgyulladásra 3 napig kúraszerűen Nurofent kapott.Ennek ellenére estére mindig felment neki(gyógyszer beadása után 1 órával is magasabb lett).Én ilyenkor Germicid C-t adok,ez mindig segít.De most már többedszer tapasztalom hogy a Nurofen ellenére belázasodik,állítólag a Panadol Baby jobb.De mivel ezeket a szirupokat nagyon nehezen tudom beadni,így a kúp egyszerűbb.
2013. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem adtam kúraszerüen, de az mit jelent??

Csak amikor lázas volt akkor adtam egy adagot!%

Csak azt nem értem hogy pár óra mulva ujra lázs lett a kisfiamnál teljesen bevált a 3 napos láz alatt csak 3x adtam Nurofent és hatott a lányomnál meg nem hat egyszerüen nem értem!

Van itthon kúp is ez a noraminophenazin nevü ,meg vettem Algoflex babyt kipróbálás céljából

de még van a Nurofenből gondoltam elhasználom!!

Ja germicid kupot még soha nem irt ki a dokinő!!

Azt mondta ő nem szereti mert nagyon bealtatja a babákat!

2013. jún. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!