Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós 6 hónapos babának...

Hasfájós 6 hónapos babának adható az őszi-sárgabarack tejpép?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél hónapos kora óta hasfájós. Nem merek bármit adni neki. Sokfélét hallani sárgabarack terén (lehet/nem lehet még ennyi idős babának adni)

Ki mit mond?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. jún. 13. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én extra óvatos voltam, mert borzalmasan hasfájós volt a fiam. Sárgabarackot csak 1 éves kora után mertem adni. Akkor már nem fájt a hasa tőle. Őszit már adtam 6 hónaposan. Szóval én nem adnám, de neked kell eldönteni. Én már annyira sajnáltam, a sok szenvedés miatt, hogy ezeket a "problémás" kajákat nem mertem adni sokáig.
2013. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszod.

Milyen tünetei voltak ha egy zöldség- gyümölcsfélét nem bírt?

Pl most adom neki a sárgarépapürét. Azt hallottam, hogy ennél is fokozottan kell figyelni, hogy reagál rá. De azt nem tudom, mik azok a tünetek, amik arra utalnak, hogy nem bírja a gyomra... Pl széklet, kiütés, bőr besárgulás, esetleg hányás?

2013. jún. 13. 12:52
 3/4 Zsófianyu ***** válasza:

Én azt olvastam valahol, hogy ha valamit nem bír a pocakja még, akkor az szinte ugyanolyan állagban és színben ki is jön belőle a pelusba. De nem tudom, tényleg így van-e.

Ha kiütése lenne tőle, az inkább allergia, de az csak bizonyos ételeknél gyakori.

Én a te helyedben azokat a kajcsikat váltogatnám, amitbiztosan bír. Nem kell nekik még olyan túl nagy változatosság, elég nekik az, hogy nem cicit kapnak. :)

2013. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod Zsófianyu.

A tegnapi répapüré például egy az egyben visszaköszönt a ma reggeli pelusában. Ebből arra következtessek, hogy azt nem bírja a gyomra?

2013. jún. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!