Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mikrós vagy elektromos...

A mikrós vagy elektromos sterilizáló a jobb? Van, aki egyiket sem vett, csak kifőzi a dolgokat?

Figyelt kérdés
Mi a leghatékonyabb?
2013. jún. 13. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mindegyik ugyan olyan hatékony! Sterilizál! Nekem mikros van és imádom! A mai napig napi szinten használom, nagyon egyszerű, gyors.

9 hónapos baba anyukája

2013. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én egyelőre úgy tervezem, hogy kifőzöm, amit kell, ha tudok rendesen szoptatni majd (bízom benne, hogy így lesz), akkor nem nagyon lesz sterilizálni való. Ha viszont sokat használjuk majd a cumisüveget etetésre, akkor elektromosat fogok venni, mivel mikrót egyáltalán nem használunk.
2013. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem veszek egyiket sem, de ha lenne rá pénzem akkor mikrósat vennék, egyébként tényleg hatékony mindegyik szerintem, de én maradok egyelőre a kifőzésnél... ha nem lesz tejem akkor majd veszünk egyet, arra az egy két dologra, amíg nincs cumi, meg cumisüveg addig elég a kifőzés...
2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én se vettem semmilyen sterilizálót simán kifőzöm ugyan olyan hatékony az is. :)
2013. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én mikrósat használok, a kifőzésre nincs időm. Nekem ez a legegyszerűbb. Hatékonyság ugyanolyan. A barátnőm ott felejtette a cumisüvegeket a fazékban mert sírt a baba, és végük is lett.
2013. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kifőzni? Mi a menete? Sima víz, felforraljuk és beletesszük? Mennyi idő? Kell hozzá valami plusz szer?
2013. jún. 13. 12:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Fazék, víz, forralni kb. 5 percig. Semmi más. De ha nem tudsz ott állni, akkor gáz lehet. És nekem nincs akkor a fazekam, amibe az összes beleférne egyszerre, így elég sok idő mosogatással együtt. A mikró meg 5 perc, és nem kell felügyelni.
2013. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én babavízzel forralom inkább mert nagyon klóros a víz nálunk és kiült a cumisüvegre nagyon. De am simán felforralom beleteszem a forralni kívánt dolgot és pár percig kb 2-3 percig benne hagyom.
2013. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak forraltam. Nem volt semmiféle sterilizáló kütyünk.
2013. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha teszel a vízbe ecetet a forraláshoz, akkor semmi nem lesz vízköves. Olcsóbb, mint a babavíz.
2013. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!