Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem elég, ha csak...

Miért nem elég, ha csak összeturmixolom a megfőtt zöldborsót a 7 hónapos babámnak? Miért kell passzírozni? Mi lesz, ha nem passzírozom?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Benne marad a héja, és az okozhat problémát a babádnak, mert gyakorlatilag emészthetetlen.
2013. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A borsó héja puffaszt. Ha a babád pocija nem kényes, akkor megpróbálhatod héjastól adni neki, de nagyon kis mennyiséggel kezd!!
2013. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerria ***** válasza:

a borsó héja puffasztó hatású, emiatt szélgörcsei lehetnek a babának...


Én 3 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást (orvosi javaslatra kellett) így én 7 hónaposan már elkezdtem neki simán adni, mert addigra márt ért az emésztőrendszere. Ha 6 hónaposan kezdted nála a hozzátáplálást, akkor inkább passzírozd, vagy most csak egy nagyon kicsi mennyiséget adj neki (1-2 kanál)

2013. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezt nem mondta senki, hogy így adjam.:( Még nem adtam, de jó tudni.

Megfőzöm és lepasszírozom? Vagy előbb összeturmixolom?

2013. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első alkalommal én is átpasszíroztam, aztán úgy voltam vele, hogy nem szenvedek vele, következőleg megfőztem és jól összeturmixoltam, megette nem volt baja tőle, ekkor 5 hónapos volt
2013. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 hósan már nem passzíroztam,de nem hasfájós a babám.Nem volt tőle baja.Most 9 hós.
2013. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sohasem passzíroztam. de tényleg okozhat hasfájást, ha hajlamos rá. de próbáld ki, aztán meglátod!
2013. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig turmixoltam a kezdetektől, igaz nem is volt hasfájásra hajlamos a gyerkőc. Kis mennyiséggel próbálkozz először.
2013. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsot. Próbáltam passzírozni foghagymanyomóval, de nem igazán sikerült. Úgyhogy csak keveset adtam neki. Répával és csirkehusival kevertem. Remélem nem lesz semmi baja.
2013. jún. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!