Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek mikor sikerült...

Anyukák nektek mikor sikerült lefogynotok és hogyan? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
első gyerek után 2 hónap múlva kevesebb voltam mint amennyvel a terhességet kezdtem.A második után pontosan 1 év kellett.Mindkét terhesség alatt 17 kg szedtem fel.
2013. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy nem csináltam semmit.
2013. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...ez engem is érdekelne...és amit az első írt, az nem minden eseten jelenti a kérdésre a választ. Én pl plusz 5 kg-val mentem szülni, és minusz 5 kg-val jöttem haza, vagyis 10 kg-t adtam le a kórházi tartózkodásom alatt. Szép lassan, kb 4-5 hónap alatt elértem a kiindulási súlyomat, és most (9hónapos a fiam) már majdnem megint a plusz 5-nél járok. Idáig kapott még anyatejet, most állok le vele, és most próbálnék majd valami módszerrel újra formába hozni magam, mert teljesen el vagyok keseredve :(
2013. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem csináltam semmit. Három fiam van, mindhárom terhességnél 20 kg-t híztam. 46 - tal kezdtem és 66-al mentem szülni. Sosem fogyóztam. Ahogy megszültem, már a harmadik napon a saját ruhámban mentem haza. A legkisebb fiam 1 éves, még elég sokszor szopik, én pedig 46 kg vagyok. Mindhárom fiamnál nagyon hamar visszaálltam az eredeti testsúlyomra. A bőröm sem repedt meg sehol, és a fiaim sem voltak kis súlyúak. Szerintem ez nálam genetika.!
2013. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!