Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adhatok 8 hónaposn...

Milyen teát adhatok 8 hónaposnak? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Babamosoly(édesköményes vagy vegyes ízben)Patika/Tesco most akciós volt 450Ft egyébkét 580körül.

Mecsek baby ez gyengébb,mint a mosolyos, én nem szeretem,mert semmi íze nincs 2 dl-ben a filternek,míg a másik jobb. ha utazol, vagy nincs időd, Hipp (sokféle)instant tea.Dm/rossmann 1000ft/db, Brendon 900Ft/db.szerintem a Tescoban is van, de drágább.Én ott veszem ahol épp akciós. Jó még a sima kamillatea is. Enyém nagyon szereti, annál is inkább, mivel ez a neve is:Kamilla

2013. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos lányom a Pickwick gyermekteát issza. 3 ízben van, 450 Ft körül van az ára és elég sok helyen kapható. 20 filter van benne.
2013. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 13. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező,


az előttem válaszolókat még kiegészíteném annyival, hogy a HIPP granulátumos tea mellett szerintem kifejezetten nagyon jó minőségű a MÜLLER saját márkás teája is (filteres és granulátumos is van).

A nagy dobozos (kb. 7-800 gramm lehet?) granulátumos teájuk olyan 795 Ft körül van. Ez is olyan, amit már 4 hós kortól lehet adni és anno a kisfiam jobban szerette, mint a HIPP-eket és jobb az ára is.

HIPP-et mindig DM-ben vettem, főleg ha volt 25%

Szép napot:

2013. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...előző vagyok, a saját márkás MÜLLER babatermékek neve: BEBIVITA
2013. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!