Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el csinalni...

Mikor kezdett el csinalni valamit?

Figyelt kérdés
A ti gyereketek mikor kezdett el olyan dolgokat csinalni,mint pl:a tapsolas,integetes...?Persze ugy gondolom,hogy mondtatok neki hogy *tapsi,tapsi* vagy *szia* es o csinalta onnalloan...
2013. jún. 13. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
8 honaposan a fiam es 6 honaposan a lanyom.
2013. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a fiam, kb. 1 hete mutogaom neki a "tapsi tapsit" , mától a "pá-pá"-t. Tapsit már csinálta néhányszor önállóan mikor eszembe se volt, ha mondom és mutogatom neki, akkor csak vigyorog, meg össze teszi a kezeit. Úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy mikor tapsizik az véletlen-e vagy azért csinálja, hogy megmutassa , hey anya, megtanultam! :)
2013. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam nagyon korán kezdett integetni, kb 5 hónaposan, de sose akkor amikor kéne, hanem utána. viszont tapsolni még mindig nem tapsol, most 9hónapos
2013. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!