Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babánkat szeretnénk...

14 hónapos babánkat szeretnénk a kerti medencénkben pancsiztatni, erre a célra mennyi az ideális vízhőfok, természetesen jó idő esetén?

Figyelt kérdés
14 hónaposan mondjuk a Balatonba be lehet vinni őt?

2013. jún. 13. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ő már nem baba, kisgyerek, nem kell óvni. Ha tetszik neki beviheted az otthoniba, mondjuk 25 fokosba. A fiam nem szerette, hideg volt neki, de annál melegebbre nem nagyon ment, csak 1-2 hét kánikulába. Balatonon a parton keressetek homokos strandot, ahol ki van alakítva sekély víz babáknak. Ott tudnak a víz szélén sarazni, azt szokták szeretni.
2013. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én múlt hét szombaton betettem a medencéjébe,amíg grilleztünk. Meleg vizet tettem bele,de ahogy éreztem hogy hideg vettem is ki egyből. Most hogy megint jön a jó idő így fogom csinálni. Ő 16 hónapos,látszik rajta ha már nem olyan jó a víz meg ugye Te is érzed ha belenyúlsz vagy a lábadat bele teszed. Jövő héten megyünk a Velencei-tóhoz,megpróbálkozunk vele ha nem tetszik neki akkor nem erőltetem :)
2013. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!