Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Gusztustalan a...

Mit tegyek? Gusztustalan a hasam szülés után!?

Figyelt kérdés

Babám 12 hetes.Szoptatom.80 kg-val mentem szülni,most 69 vagyok..67,5 voltam mikor teherbe estem.És mindehhez 158cm vagyok.Meg is békélnék én ezzel,ha nem lenne akkora hasam.Úgy nézek ki mint egy 5 hónapos kismama.Nem merek emiatt csinosan öltözködni.Lötyög a hasam :(

Úgy tudom szoptatás alatt nem lehet se tornázni se fogyózni.Bár én egyikre sem vagyok képes,szeretek enni.Páromnak is tökéletes vagyok.De magamnak nem.Tanács?



2013. jún. 13. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet tornázni és normálisan étkezni, nem zabálni.

Odafigyelni tudsz.

Amúgy még pici a babád, sokat változik még a hasad az elkövetkező pár hónapban.

2013. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne várj csodát,ha nem teszel érte! Lehet tornázni! Én is 80 kilóval mentem szülni és 55 kg-ról kezdtem a terhességet,172cm vagyok! Lányom 14 hónapos és úgy egy hónapja ment le a hasam laposra! A csìpőm megvan vastagodva azt már soha nem fogom eltüntetni! Pedig régen olyan alakom volt,hogy irigyeltek érte! De engem nem zava,mert egy gyönyörű szép kislányom van! Ez az én hibám,hogy ennyire nem gigyeltem oda az étkezésre terhesség alatt!:( Szerintem ha egy kicsit odafigyelsz az étrendedre hamar lemegy a feles kiló!!:):)
2013. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

császáros volt?:??????????????????????

Mert ha igen akkor nagyon nehéz leadni a hason lévő megmaradt hájt.

Én most kezdem el tornázni, tejem már nincs.

6 hós babám.

De ha sima szülésed volt akkor nem kell olyan sokat várni, hogy minden visszamenjen.

2013. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sima és a második
2013. jún. 13. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is nekem 7 és fél hós a babám és a hasam még mindig nagyon csúnya pedig már nem is szoptatok 1 hónapig volt tejcsim :/ alig eszek mert sokszor időm sincs a súlyommal meg volnák elégedve de ezt pocakot már nem szeretem mert sokan azt hiszik megint terhes vagyok. Az a baj , hogy én sem szeretek tornázni jó neked még nem is lehetne. Igazából tanácsot nem tudok adni de gondoltam írok , hogy tudd nem vagy egyedül. én nam , hogy csinosan nem merek öltözködni de nem is jók rám a fölsőim régen mind olyan volt amiből ki volt a hasam most meg a kismama ruháim hordom :/. Remélem sikerül neked is leadni a pocakot és persze nekem is. :) Én próbálok mindig a babámra gondolni hogy az a fontos hogy ővele minden rendben és itt van nekem . :) minden jót


7,és fél hós kislegény anyukája :))

2013. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cáfolnám a 3-as válaszolót,császároztak,25 kilót híztam terhesség alatt,most nincs rajtam egy deka sem,56 kiló vagyok 171 cm-hez,és kockahasam van.semmi extra,csak napi 30 perc torna,és egy kis odafigyelés.Azért mondják hogy nehezebb leadni,mert elvágják a hasizmot,de én azt kb 2-3 hónap alatt újraépítettem,semmi nem látszik.Adj magadnak egy kis időt,szoptatás után mérsékelt szénhidrátbevitel,és végezz minden nap felüléseket.Ha egyikre sem vagy képes,akkor fogadd el hogy undorító,és kész.ha nem,akkor tegyél érte!Hiába tanácsolunk bármit,ha te eldöntötted hogy nem akarsz ez ellen tenni,akkor így maradsz.ki mondta hogy nem lehet szoptatás alatt tornázni?én a 6.héttől tornáztam,és a szoptatás mellett 50 liter anyatejet fejtem le.semmi baja nme volt a tejemnek,a babám gyarapodott szépen.Kifogást könnyű keresni!Fogyózni igaz nem szabad,de odafigyelni a táplálkozásra igen.Tudatos táplálkozás,minőségi ételek,napi min.30 perc torna,és nekem ne adja be senki hogy nem tud lefogyni.Ott az agyban van a baj.
2013. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,11 hónapja szültem,februárban már a súlyomnál voltam
2013. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56 kg voltam terhesség kezdetén,63 kg voltam szülésnél. 52 kg voltam szülés után 1 héttel. 4,20 kg volt a fiam,szétrepedt a hasam nagyon csúnya és sajnos nem tudok mit csinálni,elfogadtam,pedig 23 vagyok :) Ne szégyeld magadat,gondolj arra hogy az élettől kaptál egy szép ajándékot :) Ha úgy érzed menj sétálni,mozogj de ne erőltesd magad. 12 hét telt el azóta,nekem 16,5 hónap :)
2013. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!