Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az 5 hónapos kislányom enyhén megfázott és mindig bedugul az orra. Ez a szopizásnál nagyon zavarja. Hogyan tudnám enyhíteni az orrdugulását?

2007. szept. 21. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! nekem azon kivül hogy párásitottam a levegöt nagyon bevált az is hogy egy rongyzsepkendöre csepegtettem eukaliptusz illóolajat és mellé tettem az ágyban:)Remélem segitettem:)Mielöbbi gyógyulást:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2007. szept. 21. 18:34 Privát üzenet
szia én tengervizet vettem a patikáb akb 1000 forint de nem gázos tehát babáknak ajánják jobbulást

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2007. szept. 22. 10:58 Privát üzenet
A váladékot le kell szívni az orrából, előtte fel lehet oldani orcseppel( Babáknak való orrcsepp), de biztos jó amit az előttem szóló ajánlott.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2007. szept. 24. 12:36 Privát üzenet
Veszel neki novorin vagy nasivin orrcseppet meg a patikába kapható gumis orrszívó,csöpögtetés után kiszívod neki az orrából a váladékot és máris fog kapni levegőt.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2007. nov. 5. 17:26 Privát üzenet
Orrcseppet csak 2-3 -szor szabad agy nap csöppenteni. De van élettani sóoldat, felírhatja az orvos, és azzal akárhányszor lehet, és a váladék sem tud beszáradni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2007. nov. 8. 11:30 Privát üzenet
Tengervíz ezerért? Van azért olcsóbb (pl. Freenosal)

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2010. febr. 5. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Celldömölki szülészet, vélemények? Egész nap veletek van baba, vagy csak szopizásnál?
Mellbimbóvédő árthat a későbbi szopizásnál? 2hónaposak vagyunk, de felsértette a mellemet a pici, és egy darabig azt akarom használni, amíg begyógyul. Nem zavarom össze vele?
Ha szoptatok, menstrualni fogok? Szeedhetek fogamzasgatlot szopizasnal?
Babám 3 hónapos anyatejes.60 g-ot eszik egy szopizásnál, az nem kevés?
Miért rúgkapál az 5 hetes baba este szopizásnál, nem engedi el a cicit, de nyugtalan, rúgkapál, és olykor sírásra fakad?
5 napos babánál az oké, hogy eszik alszik és soha nem nézelődik, nincs fenn csak szopizásnál?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!