Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Vigyem orvoshoz,...

Mit tegyek? Vigyem orvoshoz, vagy majd kikakilja?

Figyelt kérdés
Drága kicsikém szét szedte a pelenkáját,és az a sok kis "izé" ami felszívja a pisit, az mindenhol ott volt, az egész járóka tele volt vele! nem tudom mennyi idő telhetett el a között hogy szétszedte és hogy észrevettem, kb 10 perc. Félek, hogy evett is belőle, mivel mindent a szájába vesz. Majd kikakilja vagy lehet nagyobb baj is belőle?
2013. jún. 13. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az első gyerek aki szét szedi a pelenkáját, nagy baja nem hiszem, hogy lesz, de én holnap felhívnám a védőnőt vagy a gyerek orvost, hogy tanácsoljon valamit. Gyanítom azt fogják mondani majd kikakilja, de még is csak jobb ezt megbeszélni egy szakemberrel.
2013. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel teljesen egyetértek. Csak hogy megnyugodj.
2013. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a járókát harapta szét és a szivacsot is lenyelte belőle. Akkor felhívtam a kórházat és mondták hogy nem mérgező anyagból csinálják az ilyeneket és ha nincs semmi baja,akkor a természet megoldja :)
2013. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és a védőnő is azt mondta,majd kijön... :) remélem tényleg nem lesz semmi baj,bár nem úgy tűnik,mint akinek bármi gondja van... :)
2013. jún. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!