Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdrágább ruha...

Mi volt a legdrágább ruha amit vettél babádnak/gyermekednek?

Figyelt kérdés
Mi volt az?
2013. jún. 14. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a legdrágább, amit vettünk neki a téli overálja volt, 10.000 Ft. (10 hónapos)
2013. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%

1 tipegő, 2500ft-ért, ezt is a nagyija vette neki, hiába mondtam, hogy ne adjon ki ennyit egy ruhára amit 1-2 hónap alatt kinő.


Én a téli overallját is 500 ftért vettem vaterán, sosem adok ki pár 100 ft-nál többet babaruhára.

2013. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Ennyit sajnálsz a gyerekedtől?Nevetséges.....
2013. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Elefanten tèli csizma 14.000

Csingilinges pufi mellény használtan 6000.

Ruhák többségét használtan veszem, általában max. 1500ft.

2013. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

3-as: ismeretlenül ki merem jelenteni: ezerszer jobb édesanyja vagyok a lányomnak, mint te a sajátodénak!

(Feltéve, ha van gyereked, de nem hiszem, mert akkor tudnád, nem anyagiakban kell mérni a törődést.)

De tudod mi? Légy boldog az Adidas felsőiddel, ha neked ez okoz örömöt!

2013. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam számon tartani. A téli kabátjai 15-20ezer körül szoktak lenni, cipői 15ezer körül. Soha nem spórolok a gyereken.
2013. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
overall 2500 Ft-ért
2013. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Lányom:keresztelő ruha 37 ezer, nagyfiam cipője 21 ezer.kisfiamnak talán a kabátja volt a legdrágább 17 ezer.
2013. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

3 gyerekem van 2 fiú egy kislány. Viszonylag jól állunk anyagilag mégis van jópár olyan ruha cipő amit megvehetnék és tetszik is nagyon de nem teszem mert tudom hogy mennyire sajnálni fogom ha egy nap alatt tönkre teszik. Sajnos az én gyerekeim nem jógyerekek, azaz csúúsznak másznak rohannak megállás nélkül és KIZÁRT hogy tiszták maradjanak de ez a kisebb baj de elég egy nagyobb esés és a méregdrága 10 ezer ftos farmernek annyi is pl..

Pont múltkor láttam a nagyobb fiamnak (6 éves) egy nagyon klassz farit 8 ezerért de nem vettem meg , amit előbb írtam azért.

Volt már hogy oviban eltűnt szebb jobb kardigánunk, felsőnk. Épp ezért csak használtan veszem neten vagy olcsóbb áruházból válogatuk (relatív ugye mi az olcsó de így h&m tescó ilyesmire gondolok). Mivel kicsik és viszonylag gyorsan kinőnek dolgokat ezért csak ünneplősnek- amikor oda tudok figyelni rájuk hogy ne tegyék tönkre- szintén nincs értelme méregdrága dolgokat venni.

A legdrágább dolog talán eddig a lányomnak a tavalyi next kabátja volt direkt nagyobbat vettem hogy idén is jó legyen- 7900 ft volt.

Meg hasonló árfekvés ugye télen a bakancs, meg úgy általában a zárt cipők (csak bőrt veszek és minőségit de azok EGYESÉVEL nem többek mint az ominózus kabát csak összességében marha nagy kiadás mikor mindháromnak egyszerre kell ugye ősszel télen)

2013. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
5-ös nem veszem fel a sértegetésed,mert frusztrációból ered....;) én nem spórolok a gyereken.Ės nem b@szom le a nagyit ha ezeöccáé vesz valamit szegény.
2013. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!