Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi vizet adjak két szopi...

Mennyi vizet adjak két szopi közt ha megszomjazik?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos és 6500gramm

2013. jún. 14. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elméletileg anyatejes babának nem kell pluszban folyadékot adni,de nekem mind két babám igényelte a nagy melegben,pedig volt tejem rendesen.Mennyiséget nem tudok írni,mert ez változó.
2013. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én annyit adtam, amennyit kért/elfogadott. Mondjuk az én babám tápszer mellé sem nagyon ivott az első pár hónapban, pedig nyári baba.
2013. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Én csak cicit adok neki, ha szomjas lehet. Az első gyerekem is csak szopizott melegben és most is csak szopizik a kicsi. Jól vannak, köszönik szépen.
2013. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Cicit adj, ha van tejed bőven, az első kortyok szomjoltók, később jön a kalóriadús tej. Én nem adtam vvizet a 40 fokban sem, nem is kérte és volt tejem bőven. Többször tedd cicire.
2013. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Sosem adtam vizet, ellenben ha kellett fél óránként megszoptattam akár csak pár korty erejéig.

Elég volt neki, sosem száradt ki (csak mert sok tudatlan szereti ezzel riogatni az anyukákat itt).

2013. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem igény szerint szoptattam, mert nálunk nem működött a dolog, ezért én adtam vizet, és köszöni szépen jól van Ő is. Annyit adj, amennyit megiszik, és semmiképpen se erőltesd, ha nem kér, akkor elég neki az anyatej.
2013. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


én rátenném bármikor a cicire,de hiába kezd el inni ha csak szomjas,utána már nem lehet róla levenni és csak eszik és eszik folyamatosan...

2013. jún. 15. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Megint megkérdezem, és légyszi válaszoljon, aki lepontozta azt, aki csak anyatejet adott a babájának. Miért? Fáj, hogy nem adtunk neki vizet, és annak ellenére egészséges, vagy miért? Nem azt mondtuk a kérdezőnek, hogy csinálja ő is ezt, csak leírtuk a tapasztalatainkat!

Gondolkodjatok már egy kicsit, hogy miért rossz dolog az anyatejes táplálás, hiszen a legtermészetesebb módja a baba etetésének, itatásának. Ha nem így akarod csinálni nekem nem fáj, de ne kelljen már mentegetőznöm, mert a gyerekem fél évig csak szopizott és mégis egészséges!

2013. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki bármennyit, amennyit megiszik.
2013. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
most én miért lettem lehurrogva?
2013. jún. 15. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!