Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik a 13 hós kislányom....

Nem eszik a 13 hós kislányom. Tényleg lehet az időjárás (front) miatt?

Figyelt kérdés
Már három napja alig eszik, 1-2 kanállal beleerőltetek, de kiköpköd mindent, azt is amit eddig imádott. Nem hajlandó enni semmit, kivéve az édességet, az jöhetne, azt viszont nem adok neki, nehogy hozzászokjon. Valamit meg muszáj adnom neki, így tápot kap, ma csak azt evett (kicsit besűrítettem neki tejpéppel)... Mi lehet a gond? Kijött szinte egyszerre 5 foga, de közben evett, akkor most miért nem? Valakinek ilyen tapasztalat?
2013. jún. 14. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy front, lehet, hogy beteg lesz, csak még nincs más tünete, vagy a hirtelen meleg - nekünk sincs étvágyunk a melegben.

Az én lányom sem eszik, mondjuk ő amúgy is fura evő, de most főleg, a hirtelen időváltozások miatt pláne kínlódunk.

2013. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a kicsik hol esznek, hol nem. Az én fiaim volt, hogy egy hétig sem ettek semmit, csak édessséget akartak. Én adtam nekik, de nem akármilyet, pl turórudit, vagy joghurtot es müzlit kevertem bele stb. De egy idő után megcsömörlöttek tőle és visszatértek a rendes kerékvágásba.
2013. jún. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!