Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy 8 hónapos...

Normális, hogy egy 8 hónapos baba csapkod, furcsákat csinál?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a babák néha csinálnak cifra dolgokat,de engem aggaszt az enyém viselkedése. Sokszor ütöget,de olvastam már hasonlót,szóval nem aggódom. Rászólok,hogy nem szabad és kiröhög,vigyorog ezerrel,majd újra megüt. Mostanában viszont lett egy hülye szokása,hogy ráharap a hüvelykujjára és remegteti a fejét. Aztán becummantja,elkezdi szopizni és kész. Naponta kb. 2-3x megcsinálja ezt, komolyan elég ijesztő tud lenni. Ti babátok csinált hasonlót?
2013. jún. 15. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém jobbra balra fordítgatja a fejét elképesztő gyorsasággal, mint aki megbolondult! Néha meg így megijed a semmitől, és ez ismétlődik 5 másodpercenként kb 1 percen át.
2013. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokott csapkodni, ki akarja venni a szemem, leszedni az orrom, belenyúl a számba stb. Ha nem szólok rá, abbahagyja, úgy nem érdekes.

Az ujjra harapás és a fejremegtetés szerintem semmi extra, most próbálgatják, miket tudnak, fedezik fel a testrészeiket, azt, hogy azokat ők irányítják. Majd kinövi, addig is lesz biztos más fura szokása.

Az én babám folyton a szemét dörgöli, a homlokára csap (mint amikor a szemed forgatod, ha valaki nem ért valamit), evéskor a fejét hátracsapkodja.

2013. jún. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D ez a homlokra csapás aranyos lehet :)) köszi a válaszokat,akkor nem aggódom.
2013. jún. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!