Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák lenne kedvetek mesélni...

Anyukák lenne kedvetek mesélni 8hónapos babáitokrol?

Figyelt kérdés
Nem méregetem a babáinkat nem versenyzek senkivel csak érdekelne más babája hogy fejlődik illetve hogy az én fiam hogyan fejlődik

2013. jún. 15. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányom nemsokára 8 hónapos, 8 kiló. Forog minden irányba, de nem kúszik, nem ül, nem kutyázik. Olyanokat mond, hogy dáádáábáádáá. Ha azt mondom pápá, elkezd integetni. Nagyon barátságos. Kijött már az alsó két foga. Kezd akaratos lenni, én meg fáradt. :) Eddig elaludt egyedül, mostanában nem igazán akar. Gyümölcsöt, zöldségeket eszik, néha főzeléket + húst. Reggel este tápszert. Mostanában adok neki babapiskótát, elnyammog vele. Amúgy mindent a szájába vesz. Több hirtelen nem jut eszembe. :)
2013. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7ésfél hónapos. 8,5 kg, 70 cm. 2 hete jött ki az első foga, tegnap a második. Kúszik, de csak hátrafelé, kutyázik kb 3 hete, tenyéren-lábujjhegyen "fekvőtámaszozik" , néha nagyokat borul. Nem ül , nem áll még. Nagyon nehezen alszk el este esze 10től éjfélig rendszeresen ébred 5ször, utána már "csak" hajnalban tápszert enni. Napi 2szer eszik joghurtot, gyümölcsöt, főzeléket, vagy kenyeret. Mindent szét akar szedni, minden kell neki, ha nem kapja meg hisztizik.
2013. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos. Ül,áll,kapaszkodva lépeget (csak ha valami nagyon érdekes dolgot lát,amúgy nehéz ösztönözni), pápázik,tapsol,táncol (rugózik a zenére) :). Tudja,hol a lámpa,apa,anya,ablak,autó. Idegenektől fél,sírni kezd,ilyenkor nehéz megnyugtatni. Sokmindent eszik már,jobban szereti a főzelékeket,mint bármilyen "édességet". Az alvással vannak gondok,de alakulunk. 4 foga van :)
2013. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,az kimaradt,hogy 75 cm és 9.5 kg.
2013. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A lányom nemsokára 9 hónapos lesz. Kb. 7 hónapos kora óta mászik, 7,5 hónaposan kapaszkodva felállt, azóta ezt is rendszeresen gyakorolja, néha lépeget egyet-kettőt. 8 hónapos volt, amikorra megtanult ülni.Ő is táncikál (rugózik), tanul tapsolni (még csak egy kézzel megy neki, az én tenyeremben tapsol) és próbálkozik fütyülni (ha fütyül neki valaki, akkor ő is csücsörít és próbálkozi...néha kijön valami sípoló levegő...édes). ja és tud puszit adni, igaz picit nyálas. :D

Alapvetően nagyon barátságos, vigyorog az emberekre. Az akarata is komolyan ébredezik.

Étvágya remek, nyitott az új ízekre, mindig kinézi a szánkból a kaját. :) Karattyol nagyokat, mindenfélét, mindenféle hangsúllyal, kíváncsi vagyok mikor kezd majd el valami érthetőt mondani. biztosan nagydumás lesz. :D

Egyébként 8,2 kg és nem tudom hány cm, a ruhái többnyire 74-esek.

2013. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányom 4.-én volt 8hós.5.-én 9kg volt és kb 75centi.Ülni nagyon tud már.Mászik is,bár azzal nem halad még gyorsan,igy ha valamit nagyon akar,hasra vágja magát és "szalad".Már felállt párszor,de seggre huppant.Ha bennem meg tud támaszkodni,akkor feláll régebb óta,de ilyenkor ledöntve(támaszkodva) van a mellkasa rajtam.Nemsoká kibújik a 4.foga.Nagyon tudja mondani és rázni is a fejét a nem szóhoz.Mondja azt is,hogy de meg rengeteg mást,de ezek ugyebár nem tudatosak.Ahol meg tud kapaszkodni,ott feltérdel,próbál állni is,de nem nagyon megy neki.Mindent eszik,amit kaphat már.
2013. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6.vagyok enyém is tapsol,pápázik is,pengeti a száját brümmögés közbe
2013. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam jövő héten lesz 8 hónapos. Szépen ül, ülve játszik.Magától még ugyan nem ül fel fekvésből,de az etetőszékben vagy a babakocsiban húzza fel magát ülésbe, és szépen meg is tartja. Ezért döntöttünk úgy,hogy ha így el van, akkor hagy játszon ebben a pozícióban. Már a kiságyba ülésből próbál felállni, de nem megy neki. Rengeteget forgolódik. 2 hete elkezdett kúszni is úgy,hogy a két alsókarjára támaszkodik és húzza magát előre. Amit kiszemel, azt meg is szerzi már.

Naponta 4szer eszik, sajna a tápszer nem kell neki, így másképp oldom meg az etetését. Fogunk még nincs. Pohárból kezdem itatni,hogy leálljunk a cumisüvegről, ha már a tápszer sem kell neki.

Rengeteget beszélget. Mamba, baba, apa, apba, mamamama ilyesmi.

Egyébként 8630 gramm és 70 cm volt a héten.

2013. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Moncsycsy ***** válasza:
Az én lányom 8,5 hónapos. ül, áll, sétál ha a kezét fogjuk, a bútorok mellet lépdel. foga csak 2 van egyszerre jöttek, most a felsőket várjuk,sajnos úgy néz ki az is egyszerre jön :( beszélget, kiabál, énekel, mondja a baba szinte teljesen tisztán, most a mamával és az anyával próbálkozik, utóbbi már elég jól :) kap gyümölcsöt délelőtt délután, ebédre főzelék, reggel, este tápszer. múlthéten volt 9,5 kg, és 73 cm :) akaratos, de mi így szeretjük :)
2013. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Az én fiam 7,5honapos kúszik,mászik,ül,feláll ha a kezét fogjuk lépeget.

Imád sikítozni, pár napja mondogatja: "gágágágá,bebebebe,hehehehe,gegegege" egyenlőre ennyit "mond"

Hiába mondogatom neki hogy bababa nem akarja utánozni

3foga van kint a 4.is szerintem par nap és kint lesz

Imadja a pocakjat tipikus pasi ;)

Nagyon szeret egyedül játszani

2013. jún. 16. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!